2737
2739
عنوان

حق دارم ناراحت بشم؟خيلي اعصابم خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 41 پست
چه با افتخار تعریف میکنی چه کاریه تصادف و تولد و باهم مقایسه میکنی آخه؟اگه خدای نکرده داداش خودت بو ...

عزیزم پسرم بدنیا اومد منظورمه😬😬😬درضمن با افتخار کجا بود؟

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
عزیزم پسرم بدنیا اومد منظورمه😬😬😬درضمن با افتخار کجا بود؟

آخه شما نصفشو گفتی نصفشو نگفتی گنگ حرف زده ولی بازم بازم حس میکنم واسه تصادف باید میرفتید خجالت زده شون میکردید حداقل

نشنیده بودم واسه عروسی ب داداش داماد نگن بخدا....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه شما نصفشو گفتی نصفشو نگفتی گنگ حرف زده ولی بازم بازم حس میکنم واسه تصادف باید میرفتید خجالت زده ...

اره بد تعریف کردم .برا تصادفم بخدا من بعد از ده روز شنیدم .بعد اونا خودشون کلا دوس ندارن رابطه ای نباشه بخدا برا پسر بزرگم هم نه زنگ زدن نه چیزی من هر وقت میان شهرمون دعوتشون میکنم احترام و بیا برو 

اره دیگه گفتم ک اخلاقشون دستت بیاد به شوهرم گفتم از من انتظار نداشته باش تو مراسمشون بیام حالا ک اومدن من باعث شلوغی میشه 

بعد بجون بچهام من خاستم برم ارایشگاه هی منتظر بودم زنگ بزنن دعوتمون کنن🤕

عزیزم تولد نه بدنیا اومد نه خودش نه خانومش زنگ نزدن اینو بیخیال  من خدا شاهده بدون کوچکترین نا ...

به ماهم نگفتن میخوان زن بگیرن براش فقط شبش ک میخواستن برن خبر دارشدیم فهم شعورشون در همین حده عزیزم توخودتو ناراحت نکن

خيلی محتاجم به دعاتون لطفا برام دعا کنيد ممنون ميشم
2731
به ماهم نگفتن میخوان زن بگیرن براش فقط شبش ک میخواستن برن خبر دارشدیم فهم شعورشون در همین حده عزیزم ...

نه بابا چه ناراحتی روز اول خیلی ناراحت شدم حقیقتش جلو بقیه جاریام خیلی زورم داشت ولی الان میگم بدرک منم عروسیش نمیرم 

نه بابا چه ناراحتی روز اول خیلی ناراحت شدم حقیقتش جلو بقیه جاریام خیلی زورم داشت ولی الان میگم بدرک ...

اره واقعا سخته ولی تقصیر بزرگ تراست وقتی بزرگترا بلد نباشن چطوری رفتار کنن وفرق بزارن بین بچها حتی یاقی خانواده هم احترامی بهم نمیزارن

اره واقعا سخته ولی تقصیر بزرگ تراست وقتی بزرگترا بلد نباشن چطوری رفتار کنن وفرق بزارن بین بچها حتی ی ...

دقیقا ولی من از برادرشوهرمم خیلی دلخور شدم ک عقلش نرسید لااقل زنگی بزنه بهمون بخاطر برادرزادهاش اقلا

دقیقا ولی من از برادرشوهرمم خیلی دلخور شدم ک عقلش نرسید لااقل زنگی بزنه بهمون بخاطر برادرزادهاش اقلا

من ب این نتیجه رسیدم ک ازهیچ کس نباید انتظار داشت

2738
من ب این نتیجه رسیدم ک ازهیچ کس نباید انتظار داشت

اره اینجور لااقل خودتم اذیت نمیشی 

خب من همین منظورم بود گفتم کسی ک بهم احترام نزاره چشمشو درمیارم انتظار ازم داشته باشه😆😆😆

اره اینجور لااقل خودتم اذیت نمیشی  خب من همین منظورم بود گفتم کسی ک بهم احترام نزاره چشمشو درم ...

بنظرمن باهر ادمی نباید دهن ب دهن شد ومیتونی خیلی خوب با ادبوجوابشو بدی ک اطرافیان فرق بین تو وبقیه رو بفهمن واگر کسی قدرتوندوست  بی احترامی کردرهاش کن حتی اسمشم توگوشیت سیو نکن ک روزی اتفاقی ببینی اذیت ایشی الان ما از این ک ر ونا راحت شیم ببینیم  بعد یه خاکی برا اطرافیان تو سرمون میریزیم😣

بنظرمن باهر ادمی نباید دهن ب دهن شد ومیتونی خیلی خوب با ادبوجوابشو بدی ک اطرافیان فرق بین تو وبقیه ر ...

باور میکنی فقط ارتباطمو قطع میکنم بخدا بی احترامی نمیکنم حتی گله هم نمیکنم بدم میاد 

خدا بزرگه اینم میگذره 

منم بدم میاد بیخود و بی جهت کنارت میذارن منم چون باردار بودم گوشی نگرفتم دستم به تک تک فامیل اطلاع بدم باردارم   برای تولد پسرم بهانه شد که نیان دیدنش واقعا که جهنم که میآید یا نمیآید والا بخدا شعورم خوب چیزیه