2733
2739
عنوان

دندون درد امونم و بریدههه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا دردش جوریه ک میگم اگه کرونا نبود میرفتم میگفتم بدون بیحسی برام بکشش ولی میترسم شنیدم ی خانم ب ...

کرونا همه رو نمیکشه اولا ثانیا حتی اگه مادر هم کرونا بگیره تاثیری رو جنین نداره ثالثا حتما وقتی رفتی بیرون ماسک و دستکش بزن و آخر سرم اینکه اون الهتاب لثه تا آنتی بیوتیک نخوری از درد نمیفته تازشم اگر از درد بیفته موقتیه بازم ورم میکنه ۷ ماه دیگه هم تا پایان بارداریت مونده حداقل از دکتر زنانت بپرس چکار میتونی انجام بدی چون عفونت برای جنین خوب نیست

2731
کرونا همه رو نمیکشه اولا ثانیا حتی اگه مادر هم کرونا بگیره تاثیری رو جنین نداره ثالثا حتما وقتی رفتی ...

من از مردنش نمیترسم

دوروبرم خیلی ادمای پرخطر هستن

از دیابتی و آسمی گرفته تا تشنجی

خودم مراعات کنم و رفت و امد نکنم همسرم اصلااا اهل مراعات نیس

من ترسم بخاطر اوناس

هرچند میگن زن باردارم جز موارد پرخطره برای این ویروس

اره حتما میرم

ممنون🌺

نه بدتر میکنه که چیز داغ و سرد اصلا  بیشتر میشه

نه روش بزاری بری توش توی اب سرد بری از سرماش درد و احساس نمیکنی یادت میره البته ابش باید خیلی یخ باشه مثل رود چالوس

التماس دعا دارم انشالله همتون به هرچی میخواید برسید🌹

عزیزم اینا علمی ان

کارهای دندونپزشمی‌برای زن باردار تو سه‌ماهه‌وسط بارداری انجام میشه

ولی مورد شما اورژانسیه و باید در اسرع وقت انجان بشه

تو این‌مدت تا بری بکشیش:

با توصیه‌پزشکت آموکسی مجبوری بخوری وگرنه شاید عفونتش بدتر شه‌خدانکرده، پنی سیلین هم بپرس اگه تو بارداری مشکلی نداشته باشه‌ضررش از همه چرک خشک کنها کمتره.

مترونیدازول به هیچ وجه نخور بخاطر سلامت جنین!

قطره دنتول روش‌بریز، گل میخک از عطاری بگیر با دستگاه بساب و روش بذار ولی اینا برا شما جواب نمیده زیاد.

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
2740
عزیزم اینا علمی ان کارهای دندونپزشمی‌برای زن باردار تو سه‌ماهه‌وسط بارداری انجام میشه ولی مورد شما ...

ممنون عزیزم

دکترم گفته باید بیای معاینه کنم مجدد

بعدشم از دکتر زنانت نامه بگیری

حتما میرم دنبالش

اخ درکت میکنم

کشیدم تو بارداری

اگر ابسه کرده و چرک کرده

یذره عسل و با دارچین قاطی کن و خمیر درست کن

بذار لای یه دستمال کاغذی کوچیک و نازک ک راحت بشه گذاشت رو ورم

بیست دقیقه ای ارومت میکنه و چرکو میکشه اصلا معجزه میکنههههه

درد گوش و گلوتو بعد ده دقیقه قطع مکنه

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪