2737
2739
عنوان

ی راهنمایی میخوام لطفا بیایین ی لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی که حرفتوقبول نداره بذارکنارحالاهرکی میخوادباشه اصلا برات مهم نباشه بعدش چی میشه خدابه موقش جوابشومیده 

هیچوقت کسی روقضاوت نکنید سرنوشت انقدردنبالتون میکنه تاتوی یه کوچه بن بست شماروتوی همون شرایط قرار بده

به جای اینکه برای اثبات خودت تلاش بیهوده بکنی حداکثر تلاشت رو بکن که اون آدم و از زندگیت بندازی بیرون

میگم بیهوده چون کسی که بدون دلیل و مدرک بهت تهمت زده، با دلیل و مدرک هم قانع نمیشه

2731
2738
ی چیزی توی همین مایه ها 

خب متاسفانه این شک وسوء ظن ها بین بعضی از زوجین پیش میادکه اثبات اون شایدپس ازگذشت زمان مشکل باشه ولی باز اگر مورد شما دراین مایه ها است از طریق پزشک بی گناهی خودتون را اثبات کنید.

شاید تنهاراه همین باشه 

باید ببینی طرفت اعتقاد داره یا نه، منم پای اعتبارم و ابروم وسط بود و به نامزدم دروغ گفته بودن ک من قبلا ۶ماه نامزد بودم، و نامزدم داغون شده بود

اللهم صلی علی محمد و آل محمد(وعجل فرجهم)
باید ببینی طرفت اعتقاد داره یا نه، منم پای اعتبارم و ابروم وسط بود و به نامزدم دروغ گفته بودن ک من ق ...

ولی خداروشکر ازدواج کردیم و باورم کرد

اللهم صلی علی محمد و آل محمد(وعجل فرجهم)