2737
2739
مامانش دم دمی مزاجه وگرنه اصلا از اول خود مادرشوهرم تو سرش انداخته بود با من ازدواج کنه بعد دید قضیه ...

عمیق بود ینی چطوربود؟مامانش موافق شده بود ک بریم خواستگاری همون؟چقدبااون دوست بود؟چرا جداشون

عمیق بود ینی چطوربود؟مامانش موافق شده بود ک بریم خواستگاری همون؟چقدبااون دوست بود؟چرا جداشون

نه با اون دختره که صد در صد مخالف بود شوهرمم قصد ازدواج نداشت با اون ...

عمیق یعنی هرروز باهم بودن...

نمیدونم واقعا جرا برگشت منم عقلم تعطیل شده بود دیوانه وار عاشقش بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرچی قهرمیکردین؟اخرین قهرتون سرچی بود؟بعدچن وقت برگشتن؟چرا طول کشید ک بیان واینک باکسی دیگ دوست شده ...

سر لباس پوشیدن من،، رو لباس خیلی حساسه، یا روی بعضی رفتارام خیلی حساسیت نشون میداد کلا جزئیترین رفتارامم براش مهمه و اگه رعایت نکنم دعوا میشه، بعد دقیقا یک سال و شش ماه،میگفت میترسیدم ردم کنی یا نخوای دوباره باهام باشی،نمیدونم با کسی دوست شده بود یا نه هیچ وقت ازش نپرسیدم تا حالا، ولی خودم با هیچ مذکری حرف نزدم خیلی مواظب بودم به هیچ کس جز خودش تو این یک سال و نیم فکر نکردم و هر کاریکه میدونستم دوست نداره انجام ندادم این جوری بیشتر دیوونه میشد

اسم تو رو پیشونیه من نوشته شده💓
2728
بعد چن وقت اومد خواستگاری؟منتظرش بودی ک برگرده؟

اره خیلی نشونه میداد بهم یه جورایی میدونستم برمیگرده ولی یک درصد هم احتمال نمیدادم بیاد خواستگاری،، آشتی کردیم یک ماه بعدش اومد خواستگاری

2738
چیکارمیکرد یعنی؟

همه فامیلامو فالو کرده بود خودمم بلاک

روز تولدم اومد تو کوچه خواست جلومو بگیره باهام حرف بزنه

به خواهرم پیام داده بود که به فلانی بگو کار مهمی باهاش دارم

برنامه ی کلاسامو داشت بعد از  تموم شدن کلاس وقتی میخواستم بیام خونه تو راه با ماشین چند بار میدیدمش تا نزدیکای خونه مون تعقیبم میکرد همش مواظبم بود 

لباسایی که من براش کادو داده بودم میپوشید زیاد

اهان ینی بعد چن وقت برمیگشتن میومدن خواستگاری؟

اره ولی دوران دوستیشون دو سه سال ب بالا بود ک پسره تصمیم ب ازدواج میگرفت باهاش

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️