2737
2734

من ایران نیستم تو اوج گرونی دلار از کشور خارج شدم

یه پراید قراضه مدل ۸۴ داشتم که قبل اومدن ۱۴ میلیون فروختمش

اومدم اینجا یه مزدا۳ مدل ۲۰۰۴ گرفتم ۱۳۰۰ دلار شد کمتر از ۱۴ میلیون

الان مزدا۳‌ مدل ماشین من تو دیوار ایران چک کردم چند روز پیش حدود ۱۶۰ میلیون میشه یعنی حدود ۱۵۰۰۰ دلار 

۲۰۲۰ صفرش ۲۰ هزار دلاره به پول ایران میشه ۲۰۰ میلیون اما زیر ۱ میلیارد فکر‌ نکنم پیدا شه!

خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل که پولی که تو ایران داریم می دیم پول زوره نه پول ماشین

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ایران نیستم تو اوج گرونی دلار از کشور خارج شدم یه پراید قراضه مدل ۸۴ داشتم که قبل اومدن ۱۴ ...

نمیخام بگم خوشبحالت که رفتی. ولی خوشبحالت که رفتی 

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
2728
خریدار داره عاقا خریدااااررر

نه عزیزم

انحصار داره

تا وقتی خودرو در کشور انحصاری و‌دست قشر خاصیه وضع همینه.

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!

نخیر نگیرن ملت گرون نمیشه الان بهونشون براگرونی چیه مگه ایرانی نیس چیشد دلار پایین اومد قیمت نه گفتن ب مرور کم میشه اما دلار صدتومن بالا بره همون لحظه بالامیره دارن از عقل مردم سواستفاده میکنن یه عده لاشخور اخرشم میرن کانادا عشقو حالا حالا مردم تو نیم ساعت همرو میخرن

2740