2737
2734
عنوان

عکس مانتو.خانومای خیاط لطفا میاین

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 19 پست
من همیشه یه خرجکار میگیرم به مانتو هام میدوزم😌😌😌😌😌

عزیزم از خرازی میگیری؟باید با چرخ حتما دوخته بشه؟منم یه مانتو ساده دارم وسوسه شدم از اینا بدوزم بهش😃

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
مرسی عزیزم برای سر کار میخوام.میخوام ساده باشه ولی اینو دیدم گفتم تنوعه قشنگه اگر جدا گیر بیاد میخرم ...

کی گفته ی متر؟کمتر میبره براحتی از عرض پارچه میشه دربیارید من خودم دوختم تازه طرف سمت چپ حدودا۱۰سانت پایین سینه به بعد هم پارچه اسینم بود کمتراز ی متر بود تازه اضافم اوردم بااین وجود 🙂

🙃﮼خداوندا                                                                           ﮼این‌‌یک‌دعا‌نیست‌یک‌خواهشه                         ﮼مهربانی‌ رابه قلب های مابرگردان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی گفته ی متر؟کمتر میبره براحتی از عرض پارچه میشه دربیارید من خودم دوختم تازه طرف سمت چپ حدودا۱۰سانت ...

یعنی مثلا من برم بگم 30  سانت پارچه میخوام بهم میدن.؟🙈

کاربر قدیمی ام 😊
یعنی مثلا من برم بگم 30  سانت پارچه میخوام بهم میدن.؟🙈

اره چرا که ندن ...خودتون خیاطین؟

🙃﮼خداوندا                                                                           ﮼این‌‌یک‌دعا‌نیست‌یک‌خواهشه                         ﮼مهربانی‌ رابه قلب های مابرگردان
2728