2737
2739
عنوان

کر ونا گرفتتتم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 41 پست
منم همین طور بودم رفته رفته علائم ش بیشتر میشه انقد سرفه کردم احساس میکنم سینم زخمه ایشالله که چیزی ...

گلم ایشاالاه چیزی نیس جواب منفیه 

🖤دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک بااوچه کرده 🖤🖤پدرم دوستتدارم لطفان اگردوستداشتین واسه بابام یه فاتحه بفرستید ممنونم
نترس بابا معاون وزیر بهداشتم گرفته

مطمینم وزیر بهداشت با برنامه ریزی این کارو کرده برای اینکه بگن خودشم گرفته واز زیر بار مسئولیت دربره وگرنه چرا باید درست اون کرو  نا بگیره،این یه سیاسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمینم وزیر بهداشت با برنامه ریزی این کارو کرده برای اینکه بگن خودشم گرفته واز زیر بار مسئولیت دربره ...

اره یااینکه بعد میخواد بگه من خوب شدم جدی نیستش

🖤دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک بااوچه کرده 🖤🖤پدرم دوستتدارم لطفان اگردوستداشتین واسه بابام یه فاتحه بفرستید ممنونم
2731
منم همین طور بودم رفته رفته علائم ش بیشتر میشه انقد سرفه کردم احساس میکنم سینم زخمه ایشالله که چیزی ...

چیشد مهسا جون

2740