2733
2739
انقد دروغ گفتن که اگه راستم باشه باورنمیکنم.چخبره اینسری هرچی رئیس وروساس دارن مبتلامیشن.اگه یکیشون ...

اینا میگیرن ولی بهبود پیدا میکنن فقط مردم عادی میمیرن اونا ژن برتر دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقد دروغ گفتن که اگه راستم باشه باورنمیکنم.چخبره اینسری هرچی رئیس وروساس دارن مبتلامیشن.اگه یکیشون ...

آخه اینا اغلب با ماهان میرن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2731

چه ساده این بخدا این اداهارو درمیارن که مردم نگن چرا زودتر نگفتین چرا از خیلی وقت پیش فهمیدین خواستین این ویروس لعنتی بیاد ایران  ولی به خاطر 22بهمن و انتخابات چیزی نگفتین 

اون فیلمشونه که ماهم گرفتیم مثلا 

نمیدونم ولی هر کسی بگیره ضرر و پخش شدنش برامردمه که خطر بیشتر میشه،ان شاءالله همه خوب بشن هم وطنا مخصوصا مردم مظلوم ما

دنیام دخترم
2740

ان شاءالله با این مریضی کسی نمیره چون هی گسترشش واسه ما بیچاره هاست هی استرسشم براماست

دنیام دخترم
منم فیلمشو دیدم اره مشخصه بیماره تب داره و خیس میشه صورتش

فيلمشو کجاميشه ديد؟

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
همون کانالی که عکس گذاشتم و تلگرام سرچ کن تو همون گذاشته

مرسي عزيزم

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
ننش نمیره من کاری به سیاست ندارم ولی یه ادمه که بیمار شده ان شاءالله خدا همه رو شفا بده

عزیزم شما جوش نزن نگرفته اگه هم گرفته باشه مطئن باش بهترین امکانات درمانی را داره زود خوب میشه ما باید دلمون به حال مردم بیچاره بسوزه که خیلی‌ها حتی پول خریدن الکل و مواد ضدعفونی کردن هم ندارن دیدم که میگم😔. اینها نیازی به دلسوزی منو شما ندارن

هر رنگی که میخواهی باش حتی سیاه               ولی یک رنگ باش
عزیزم شما جوش نزن نگرفته اگه هم گرفته باشه مطئن باش بهترین امکانات درمانی را داره زود خوب میشه ما با ...

میدونم عزیزم ولی دوست ندارم آمار مرگ ومیر بره بالا همه مترسن،اصلا الکل وضدعفونی کننده پیدا نمیشه که کسی بخره همه رو قایم کردن

دنیام دخترم
2706