2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=125766244]اوم خود ایلام کوردیه اصیل نیست یه بخش هست بهش میگن زرین اباد اونا کوردی اصیلن [/QUO ...

ابدانان لکن درواقع

زندگیمو باهنر شروع کردم/ادامشو با تاریخ پیش بردم/شعارم انرژی مثبته/وعدم به خودم چند سال دیگس/به خودم قوله خوشبختیو دادم/زندگیمو کتاب میکنم چون من یه نویسندم/عشقم دلیل نفسامه و ضربان قلبش ریتم ملودیم/جلو میرم به امید موفقیت/غم وجود نداره جایی که شادی نیست سکوته/99.9.9بهترین روزه/من یه فمنیستم
زرین آباد چون حوزه جنوب ایلام میوفته تقریبا لری حرف میزنن

اممم تحقیق کردم زبانی هستش که تغییری نداشته و زبان کوردی هست وهمچنین لهجه ی لری شاخه ای از کوردیه

زندگیمو باهنر شروع کردم/ادامشو با تاریخ پیش بردم/شعارم انرژی مثبته/وعدم به خودم چند سال دیگس/به خودم قوله خوشبختیو دادم/زندگیمو کتاب میکنم چون من یه نویسندم/عشقم دلیل نفسامه و ضربان قلبش ریتم ملودیم/جلو میرم به امید موفقیت/غم وجود نداره جایی که شادی نیست سکوته/99.9.9بهترین روزه/من یه فمنیستم
2728
س طایفه تو ایلام لهجه خاصی دارن ایوان و اون شهرستانایی ک کلهری حرف میزنن ملکشاهی لهجه قشنگی دارن ب ...

اره مرسی از اطلاعاتت

چرا 🤨؟

بیاید جلوتر گفته‌ام. چون دوست ندارم تو مهمونی بدون کفش باشم. مهمونم داشته باشم کفش می‌پوشم. 

کاربر تعلیق شده که می‌گفت: هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن. 😡😡😡
2738