2737
2739
عنوان

این خواب من یعنی چی؟؟😶

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 21 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیا اینقدر فکر درگیره درست نخوندم😂

منم از صب تو فکرشم

پسره رو میشناسمش فامیل شوهرمه پسره مجرده انقد خوابم شکل واقعی داشت ک صب هنوزم استرسه اومدن شوهرمو داشتم😂

انقد تباهم من😂😂😂😂

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2728
تعبیرش این هست که بین تو و اون آقا خصومتی بوجود میاد و این خصومت به محبت تبدیل میشه و ازش خیر ی بهت ...

من چی؟

من خودم متاهلم یکی از پسرای مجرد فامیل شوهرم اومده بود خونمون تو ذهنمم میدونستم ک بار اولش نیستو خیلی وقته در ارتباطیم😐همش میترسیدم مبادا شوهرم بیاد

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
من چی؟ من خودم متاهلم یکی از پسرای مجرد فامیل شوهرم اومده بود خونمون تو ذهنمم میدونستم ک بار اولش ن ...

تعبیرش کلا خصومت منجر به نیکی و خیر هست مثلا  ممکنه دعوایی بشه بین خانوادش و خودش دعوا مثلا دلخوری ناراحتی و اختلاف و بعد ا اشتی هست 

مثلا نذری میارن براتون پولی قرض میدن پول میاد براتون از طرفشون مجلسی دعوتتون میکنن

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..