2737
2734
عنوان

بیاید +عکس 😐واقعا متاسفم این تعطیلی برا مسافرت ب شمالل نیساتاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 3066 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا همون مردمی هستن که هواشناسی حنجره خودشو جر میده میگه فلان روز از خونه بیرون نرید سیل هست بعد میبینی دو تا رخت خواب پیچیده به پرایدش از جنوب میخواد بره شمال واسه تفریح 

از ماست که برماست 

میگن چشام سگ داره   
2731

تو رو به هر دین و مذهبی هستید تو رو خدا به فامبلاتون بگید نیااااااااان والا اینجا وصعیت اورژانسیه   عیچی تو داروخانه هانیست تو شهرستانها وضع خرابه ما چه گناهی کردیم اینجا همسرامون چه گناهی کردن نکنین 

همسر پرسنل بیمارستانه نیان نیان یعنی اگه بخداد یکی تب داشته باشه میبرنش تو اتاق قرنطینه با چندنفر دیگه کیت نیست که همون لحظه جوابتونو بدن تا ده روز تمام مدارس رو دارن تعطیل میکنن تا عید 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
والا بخدا بفکر این نیستن خودشون بگیرن ب بقیه هم منتقل میکنن

بلا نسبت عاقلها و افراد با شعور خیلی ها فقط ادای با فرهنگی و با کلاسی رو درمیارن 

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
2740
تو رو به هر دین و مذهبی هستید تو رو خدا به فامبلاتون بگید نیااااااااان والا اینجا وصعیت اورژانسیه &n ...

گلم درک میکنم خودمم خونوادم اونجان

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
گلم درک میکنم خودمم خونوادم اونجان

به خدا چشام اشکه تمام دکترای متخصص رو تعطیل کردن رفتن موندن چون بیمارستنها گنجایش ندارن 

همیشه عید میشه بیمارستنها شلوغه از همسرم میپرسم میگه همه مسافرن 

الانم اگه بخواد گیلان مسافرای کرونایه شهرهای دیگه رو پوشش بده خب چه معنی میده کاش ببندن شهرها رو 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
 به خدا چشام اشکه تمام دکترای متخصص رو تعطیل کردن رفتن موندن چون بیمارستنها گنجایش ندارن  ...

اره عیدا ک خونه مامانم اینا ترافیکه دم خونه حالا بابا عید حالا یچزی با این وضع کورونا ک پانشن نرن دیگ اخه

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃