2737
2734
عنوان

اونایی که عین من بدبخت ..یه شوهر یخچال گیرشون اومده بیان 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 35 پست
نه عزیزم همه مردا اینطور نیستن یه عده کمی اینطورن اونایی که میگن همه مردا اینطورن..مشکل از خودشونه. ...

ینی اون دوست پسر من واقعا من نمیخواسته که اینجور بوده  ؟؟؟میشه راجب این راهنمایی کنی ؟؟ ما دو سال دوست بودیم سال اخر نمیومد من ببینه میگفت مامان بابام مخالفن من بیام تهران تررو ببینم راهش دور بود چون 

امشبم با نامزدم حرف زدم .هی گفت دوستم داره نمیخواد اذیتم کنه گفت از این ب بعد قبل خوابش حتما میاد حرف بزنیم 

Ça va aller :||||
ینی اون دوست پسر من واقعا من نمیخواسته که اینجور بوده  ؟؟؟میشه راجب این راهنمایی کنی ؟؟ ما دو س ...

کسی که خانوادشو بهانه میکنه یا هر چیز دیگه که نیاد خواستگاریت

مطمئن باش براش مهم نیستی

حتی اگر بگه نمیتونم بخاطر فلان چیز بیام خواستگاریت ولی دوست دارم

مطمئن باش و شک نکن این دوست دارمش درووووووووغه

من برادرم غرب کشور بود

اومد پدر مادرمو راضی کرد از شمال زن گرفت

کسی بود که خوشش ازش اومده بود فقط بایک نگاه

الانم بیست ساله خوشبختن

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی که خانوادشو بهانه میکنه یا هر چیز دیگه که نیاد خواستگاریت مطمئن باش براش مهم نیستی حتی اگر بگه ...

میگه فقط ۲۲ سالمونه سنمون کمه 😫من نمیرم بگم خانوادم با دوستی مخالفن جدامون میکنن بعد همین نامزدم دید من دارم برمیگردم طرف دوست پسرم ...

پاشد اومد خواستگاری که من راه برگشت نداشته باشم

Ça va aller :||||
میگه فقط ۲۲ سالمونه سنمون کمه 😫من نمیرم بگم خانوادم با دوستی مخالفن جدامون میکنن بعد همین نامزدم دی ...

چطوری دید😒😐

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2728
ینی اون دوست پسر من واقعا من نمیخواسته که اینجور بوده  ؟؟؟میشه راجب این راهنمایی کنی ؟؟ ما دو س ...

شوهرت اصلا بی توجه و کم محبت نیس توقعت واقعا زیادا مردی که کار میکنه به استراحت نیاز داره

دوس پسرتم نمیخواستت اگه میخواست نمیزاشت از دسش بری

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام