2733
2734
عنوان

چیکارکنم زودتر زایمان کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 28 پست
منم میترسم روغن کرچک بخورم 

اون تو گرم ونرمه داغه بزار باشه😂😂😂😂😂

🌹  بزن رو گل...               ♥... عـاشقـی را بـایــد از شـاملــو یـاد گـرفـت، بـه "آیــــدا" میگفــت :"خــــدای کــوچــک مــن"... ♥.                              کارمارو بالاخره همه پس میدن دقیقا همینجا...!💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام، برای چی میخوای زود زایمان کنی؟؟ هنوز وقت داری، تا توی شکمته خوب بخواب که ان شاء الله اومد بیرو ...

برای مریضی میترسم اوضاع بیمارستان ها داره روز به روز وخیم تر میشه

برای سلامتی فندق مامان یه صلوات میفرستی؟اخه اون معجزه خدای قشنگمه تو اوج ناامیدی
هرچی میگذره داره بدتر میشه

منم ۲۸ هفته امه کاشکی بشه زایمان کرد چون بارداریم گروه پرخطر حساب میشیم

تا کی میخواییم باعث مرگ هموطنامون بشیم با بیرون رفتنای غیر ضروریمون 😭 حق الناس به گردنمونه اگه تو این شرایط رعایت بهداشتو نکنیم
2731
2740

شما چیکار کردی زایمان کردی؟

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
سلام عزیزم نه هنوز

دکترت تحریک نکرد؟؟

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
نه سر بچه تو لگن نیومده هنوز

اها مرسی عزیزم