2733
2734
عنوان

کیا از کار خونه و بچه داری به ستوه اومدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 41 پست

ما که وقت کم میاریم عمقی کار می کنیم من ی وقتایی فکر میکنم پیش بقیه کند کار می کنم مثلا بعضیا سریع کار می کنن اما باور کن ی همسایه هامون که من همیشه فکر می کردم چقدر سریع کاراش و انجام میده و زرنگه یبار رندشو دیدم حالم بهم خورد یعنی انگار گوجه رنده کرده بود همینطور ی آب زده بود همه روش مونده بود در صورتیکه که من 15ساله رنده خریدم انگار هنوز نو هست روزی سه بارم استفاده کنم قشنگ با فرچه همه جاشو میشورم یا تخته گوشت یکی دیگه رو دیدم که انقدر زرد و کثیف بود در صورتی که من تا با وایتکس نشورم قبول ندارم تو همه ی سالای ازدواجم که 20سال میگذره یبار شوهرم نگفته فلان ظرف بو میده چون دقیق میشورم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچهام پشت همن يكي دوسال و پنج ماه اونيكي شش ماهشه  به معناي واقعي شهيدم

باهم بزرگ میشن راحت میشی

من میگم کاشکی الان باردار بودم به دنیا میومد 

دخترم سه ساله اس

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2731
وااي حرف اين روزاي منه 😩 ازبس كار خونه و بچه كردم ديوونه شدم ديشب بزور بغضمو نگه داشتم قد ...

شب که میشه مثل جنازه میشم تاصبح هم اینقد بچه ام بیدارمیشه که حتی درست حسابی نمیتونم بخوابم پیرشدیم موهامون سفید شد شدیم مثل پیر زن ها حتی وقت یه ارایشگاه ندارم

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
من كوچيكه زياد اذيت نداره ولي پسرم همش ميخواد بازي كنم از دستش سردرد ميگيرم

دقیقا دختر منم از تنهایی دیوونه م کرده

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2740

منم خستم از بشور و بپز و بساب . واقعا ما برای این کارا دنیا اومدیم؟؟

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
شب که میشه مثل جنازه میشم تاصبح هم اینقد بچه ام بیدارمیشه که حتی درست حسابی نمیتونم بخوابم پیرشدیم م ...

ولي بعضي وقتا ميشينم به اوضاع قبل از بچه كه فكر ميكنم ميبينم خيلي روزاي كسل كننده اي داشتم همش تو خونه حوصلم تو طول روز سر ميرفت الان واقعا خدارو شكر ميكنم بخاطر اين سرتق كه حسابي سرمونو گرم كرده ، جوري كه ازش دود بلند ميشه😂🤯😍