2737
2734
عنوان

جوش مقعد

| مشاهده متن کامل بحث + 4059 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دکتر نرفتم،واقعا نمیدونم چیکار کنم

ینی چی نمیدونم چیکار کنم!!!!!!!!!معلومه ک باید بری دکتر!!!!!مگ دفعه اولته نوار بهداشتی گذاشتی ک‌میگی حساسیت داشتم ...خیلی خطرناکه عفونت نکنه بزنه ب خونت ... 

2728
واقعا و جدي عرض كردم  شايد به ذهنتون نكنجه اين روشها اما كاملا جواب داده و امتحان شده بارها

اقا هستی بدرک تو سایت زنونه ای بدرک لااقل شعور داشته باش تو بعضی تاپیکا نرو رفتیم نظر نده 

وای این چه توصیه ایییییه استارتر همچین کاری نگنیاااااا

ميشه شما بهم بگيد چرا ؟

يه دليل بياريد كه عوارض داشته باشه

چرا همش دنبال اين هستيد كه پولتون رو بيهوده سر چيزهاي كه راحت ميشه خودتون انجامش بديد ببريد بريزيد جيب اين و اون

در سرزمین من خار نکار  ...شاید فردا  پابرهنه به دیدارم بیایی.
2740
اقا هستی بدرک تو سایت زنونه ای بدرک لااقل شعور داشته باش تو بعضی تاپیکا نرو رفتیم نظر نده 

واقعا براي خودم متاسف هستم

ما بيشعور ما همه اون چيزهاي كه شما گفتيد

اما سوال من اين هست كه شما چكار با يه آدم بيشعور  داريد خانم محترم

ولی هیچقت نباید اون 15 درصدم نادیده گرف😛

هميشه نبايد هيچ چيزي رو ناديده گرفت

بيشترين خطرات و خسارت ها از جايي بوجود ميايد كه اصلا فكرشو نميكنيم از اونجا شكل بگيرن

واقعا براي خودم متاسف هستم ما بيشعور ما همه اون چيزهاي كه شما گفتيد اما سوال من اين هست كه شما چكا ...

همین امثال شما ک‌گفتن هرکی هرکار دلش میخواد بکنه و ب کسی مربوط نیس باعث ایجاد این فضاهای مسمومین 

ب شما کار نداشتم و ندارم فقط تذکر دادم شاید ب غیرتتون  بر بخوره و رعایت کنید 

پودر بچه یا بنادین زخم رو میبنده؟ یا بدتر میکنه؟

خود درمانی نکن

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
دوستان رفتم دکتر ، گفت تبخال تناسلی دارو پماد داد ، خیلی خطرناکه این بیماری؟

سلام... پماد چی داد.... دونهات خیلی درد ناک بودن.... منم دونه زدم ولی تعدادشون کمه ولی خیلییییییییی بیش از اندازه درد ناک و متاسفانه پریود هم شدم... پماد ان ان گرفتم میزنم

بسم الله الرحمن الرحیم....          🔴 گروه قرمز                                🔴  وزن شروع90 وزن هدف ۸۵ ... 🔴وزن هدف نهایی60  به امید الله