2733
2734
عنوان

ميخوام از خدا طلب بخشش كنم واسه همين براى ١٤ نفر

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا منو ميبخشه؟ من از مرداد ماه فهميدم بخاطر بي عرضه گيم بخاطر خنگيم و تنبليم و ندونستنه فرصت بزرگى كه داشتم يك مشكل وحشتناك واسم پيش اومد از مرداد ماه حتى يككككك بار روم نشد از خدا طلب كمك كنم مني كه هميشه تا چيزى ميشد بدو بدو ميپريدم بغل خدا

اما اينبار ديگه طلبكار نبودم از خدا اينبار خودمو شايسته لطف و معجزه نميدونستم فقط يكبار تو دلم از امام رضا و خدا عذرخواهى كردم و هيچ تلاشى در رفع اون مشكل نكردم! امشب با خودم فك كردم چقدر بي انگيزم تو اين سن كم مگه من قتل كردم خدا نكرده ؟ چرا به خودم و زندگيم فرصت ندم درسته اشتباه كردم چرا نااميد شدم كوتاه اومدم از خودم بيزارم

يا دوست دارم بميرم يا مشكلم حل بشه

2728
حدیثی هست جوانی ک   توبه کنه خدا قبرستونو برای تمام مرده ها روشن میکنه  مرده ها میپرسن چ ا ...

اى جانم چه قشنگ

بچه ها تورو خدا ببخشيد كه فقط گفتم ١٤ نفر ميترسيدم به همه قول بدم و تنبلى كنم اما حالا كه ديدم تعداد زياد سعى ميكنم هر روز واسه چندتاتون بخونم به ترتيب با جون و دل

2738
خدا منو ميبخشه؟ من از مرداد ماه فهميدم بخاطر بي عرضه گيم بخاطر خنگيم و تنبليم و ندونستنه فرصت بزرگى ...

خواهر نازنینم

نیومدم ک بگم برام بخون

اومدم بهت مژده بدم

هرآنی ک دلت در محضر خدا شکست

شک نکن در آغوش خدایی و شیطان ناله سر میده از این حس و حالت

قسمت میدم ب ذات خدا

ک سهل انگاری تو عدم تلاشت واسه جبران یقینا کار شیطانه

خدا خیلی وقته منتظرت هست

باورت میشه؟ 

هر روز صبح....

هر نیمه شب......

میگه بنده ی من انصافا مهربانتر از من تو زندگیت کسی رو دیدی؟

منی ک دنیا رو ب سجده در مقابل تو واداشتم؟

منی ک از نور خودم در تو قرار دادم تو از منی تو مال منی فقط مال خودم پس چرا دوری ازم؟

میگه بست نیست این انتظار؟

میگه کجا و کی صدام کردی و من جانم نگفتم؟

برگرد ک جای تو فقط تو حریم امن منه.

برگرد

برگرد

خواهر نازنینم نیومدم ک بگم برام بخون اومدم بهت مژده بدم هرآنی ک دلت در محضر خدا شکست شک نکن در آ ...

الهى قربونتتتتت بشمممم مهربون من چقدر شماهارو دارم كه بدون قضاوت كردنم انقدر بهم اميد ميدين 

دوست دارم حتما واسه همتون ميخونم هرچند من گناهكار و بى خاصيتم 

بازم كلى ممنونم 

الهى قربونتتتتت بشمممم مهربون من چقدر شماهارو دارم كه بدون قضاوت كردنم انقدر بهم اميد ميدين  د ...

اصلا اینجا لازم نیست بگی

ما روح داریم روحی ک قدرتش ماورای تصوره

رو سجاده اشک بریزو بگو توبه

و سعی در جبرانش کن

ی سرچ کن فقط ببین وقتی ی جوون توبه میکنه زمین و زمان تو ملکوت براش چه اتفافی میوفته.

خودت از عشق خدا لبریز میشی.

حتما حتما حتما

فایل صوتی آن سوی مرگ از زبان آقای امینی خواه رو گوش کن متحول میشی.

اصلا تازه معنای زندگی رو میفهمی