2733
2734
عنوان

خیلی شکاکم دارم دیوونه میشششم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 43 پست
این افکار از کارهای مشکوک اینقدر طول نمیکشه که روی روانت تاقیر میزاره و بیمارت میکنه دیگه نمیتونی اع ...

خیلی سعی کردم تموم کنم ولی نمیتونم 

دوسش دارم 😔😔

همین الانم با یاداوریش تپش قلب گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
۲۰ ساله و ۱۸ ساله خدایا اخه چی بگم

دقیقا...

و خوشحالم از اینکه خدابهم پسر داد.نمیدونم چرا رو دختر حساسم و مطمینم دختردارشم حتما اذیت میشه دخترم.اخه دختر برامن حکم طلا داره حتی باارزشتر ازون

اییی خدا 

اخه الان زنومرداهم به هم خیانت میکنن چه انتظاراتی از دوزپسراتون دارید بابا اونابه شماتعهدی ندارن چه برسه به این که دیگه۲۰سالشه اسی این برای تو شوهربشونیس بزارتوحال خودش باشه 

پشت حرفم تجربه ۱۰سال زندگی مسترکه

الهی چنان کن سرانجام کار ،توخشنود باشی و مارستگار....خدایا خاسته هامو بهم عطاکن تابه داشته های دیگران حسادت نکنم  
اییی خدا  اخه الان زنومرداهم به هم خیانت میکنن چه انتظاراتی از دوزپسراتون دارید بابا اونابه شم ...

اره واقعا یارو با سه تا بچه و دوتا نوه ب حاج خانمش خیانت میکنه با زن ۳۰ساله میریزن روهم بعد چ توقعی از بی اِف هاتون دارید.بزار بره ب همون کندوهای پر زنبورش برسه بااین اینده ای نداری دختره خوب خودت رو ب ....نکِشون