2733
2734
عنوان

کیا سرکلاژکردن بیایدمهمه میخوام برم خرید

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 28 پست
هفته چندی؟توالت فرنگی استفاده کن. دوهفته اول خیلی مهمه بعدش درحد قدم زدن توخونه مشکلی نیس. پله هم ...

۲۵ هفتم

۱۹ سرکلاژ شدم تا الان مطلق کامل بودم

بنظرت فعالیم خیلی زیاده الان؟

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابا.همینجوری رعایت کنی خدابخواد تا ۳۸میرسی شایدم بیشتر. ولی کلا فشار ب خودت نیار

مرسی عزیزم

ان شاالله بچت سالم و بموقع به دنیا بیاد

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿
2728
برو من قبل عید سرکلاژ کردم  بعدش عید دیدنی و مسافرت و .‌.رفتم و نهایتا ۳۸ هفته سزارین انتخابی ...

رحمتونو موقع سزارین باز کردن(همون دوختی که میزنن)

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمانتان ندیده

سرویکسای کم تاپیکاموبخونین به دردتون میخوره منم بودم

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2738

خواستم ریپلی کنم پست قفل شده بود😁...نه عزیزم...تا حالا با پودر آماده کیک درست نکردم 

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
خواستم ریپلی کنم پست قفل شده بود😁...نه عزیزم...تا حالا با پودر آماده کیک درست نکردم 

نوش جونت قیافش ک خیلی خوب بود...من ماکرو دارم کیک توش خوب نمیشه....

ب نظرت باقابلمه میشه؟،

یه 
نوش جونت قیافش ک خیلی خوب بود...من ماکرو دارم کیک توش خوب نمیشه.... ب نظرت باقابلمه میشه؟،

من این کیک زبرا رو چند وقت پیش توی قابلمه درست کردم. ...فر مون مشکل داشت. ...دیگه فر مون درست شد...توی فر درست کردم....ولی توی قابلمه درست کردم بافتش عالیییبیی شده بود 

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
من این کیک زبرا رو چند وقت پیش توی قابلمه درست کردم. ...فر مون مشکل داشت. ...دیگه فر مون درست شد...ت ...

مایع کیکو همینجوری بریزم توقابلمه درشو بزار بمونه تا پف کنه؟قبلش چرب کنم؟

یه 
مایع کیکو همینجوری بریزم توقابلمه درشو بزار بمونه تا پف کنه؟قبلش چرب کنم؟

اول چرب کن یه کوچولو آرد بپاش. ..بذار با زیر کم یه خورده قابلمه گرم بشه در حد 5 دقیقه....بعد که قابلمه گرم شد مایع کیک رو بریز توش...درش دم کنی بذار مثل دم کردن برنج...20 دقیقه اول زیرش کم باشه بدون شعله پخش کن ...بعد بیست دقیقه شعله پخش کن زیرش بذار...فقط نوع قابلمه مهم نه خیلی نازک باشه که کیک سریع بسوز. ..نه ضخیم که حرارت منتقل نشه....