2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توافقی؟ دلیلتون چی بود؟البته اگه فوضول نیستم به کمکتون احتیاج دارم    

توافق که چ عرض کنم وقتی هی بری دادگاه و با ی آدم قالتاق سر و کار داشته باشی که از هیچ دروغ و کلکی حذر نداره مجبوری که توافق کنی،دلیل جداییم این بود که همسرم پدرمو زده بود.

توافق که چ عرض کنم وقتی هی بری دادگاه و با ی آدم قالتاق سر و کار داشته باشی که از هیچ دروغ و کلکی حذ ...

عجب.منم گیرچنین مدله دروغگوورومخی افتادم.چندوقت طول کشیدطلاقت؟مهریه داد؟

2728
کلادعواسرچی بود؟    یاروروانی بوده

تو دفتر طلاق،عاقد بعد رفتن همسر سابقم برگشت بهم گفت دخترم برو نماز شکر بخون از دست این زود خلاص شدی،زن دومشم داره طلاق میگیره اعجوبه ایه برا خودش 

2740
دادگاه وپیامک ابلاغیه هابراشماهم استرس زابود؟استرسش باعث شده افسرده بشم

آره خیلی حالم خوب نبود هیچ وقت،همکارام بعد طلاقم گفتن چقد قیافت قشنگتر شده،باور میکنی انگار ده سال پیر شدم از دستش،من تو زندگی با اون بیشتر اذیت میشدم تا دادگاه

تو دفتر طلاق،عاقد بعد رفتن همسر سابقم برگشت بهم گفت دخترم برو نماز شکر بخون از دست این زود خلاص شدی، ...

حالاشهرمن دقیقابرعکسه خوده واقعیشونشون نمیده وفیلم میادومظلوم نمایی میکنه.یعنی یه جوووووری نقش بازی میکنه که منم چنددیقه گول میخورم ودلم میسوزه ولی زیرزیرکی خیلب اذیتم کرده خیلی تهمتامیزنه

آره خیلی حالم خوب نبود هیچ وقت،همکارام بعد طلاقم گفتن چقد قیافت قشنگتر شده،باور میکنی انگار ده سال پ ...

من تودادگاه دلم نمیخوادببینمش حوصله نقش بازی کردناودروع گفتناشوندارم

یه سوال حاضری بری پیشه یه مشاوریاروانشناس؟کدوم شهری

مشاورمیگه طلاق بگیر،که نمیشه،یامیگه زندگی کنم که منم دارم زندکی میکنم هی راه دیگ ایی نداره،مشاوره هادلشون خوشه یچی میگن

تنهاییوغربت😔😔