2733
2734
عنوان

واسه مردا مهمه ک....😔؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5240 بازدید | 140 پست
همشون نه خب هرکی ی جوریه بعضی مردا واقعا دوس دارن تو رابطه همه چی تموم باشن چ از نظر تمیزی یا هرچی ب ...

کاری با این چیزا ندارم اما میگم وقتی مردی دوست داره زنش به سلیقه اون عوض شه دقیقا خودشم بایداین کارو کنه و به سلیقه طرف مقابلش خودشو عوض کنه...اگرم نمیخواد این کارو کنه و از خودش راضیه و قصد عوض کردن خودشو نداره بیخود میکنه به زنش گیر میده😄همه چی متقابله 

💖💖💖💖💖💖
کاری با این چیزا ندارم اما میگم وقتی مردی دوست داره زنش به سلیقه اون عوض شه دقیقا خودشم بایداین کارو ...

موافقم باید متقابل باشه درست نیس همش از زنشون انتظار داشته باشن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه فقط رنگ پوست پوستم ترک هم داره  خودش و خانوادش خیلی خوشگلن همش ترس دارم که مقایسه بشم  ...

خیلی بیشعور بود

خودش چاق بود دوستمم لاغر

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
یعنی یکی بزرگه یکی کوچیک تر

منم همینجوریم

فقط ۱کوچولو کوچیکه تغییر کرده

اونم حجمش نه اندازش

با ورزش و شنا سوئدی

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2731
اینی که شما میزنید پودر موبره؟؟

بله مارکش براندوکس هست عزیزم آلوورا داره پوست رو اذیت نمیکنه

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.