2737
2739
عنوان

شوهراتون اینستاگرام دارند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 43 پست

داره تازه خعلی هم فعاله پیج کاری داره

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همسرم نیست😐

اینستا نداشت میگفت دوس ندارم 

منم جو گیر شدم گفتم منم حذف میکنم 😐بعد طاقت نیاوردم نصب کردم 

اونم گفت زدی زیر حرفت پس منم نصب میکنم 😐😂😂یعنی ریدم 😂

2731
وقتی سرکاره خب نه😑

اتفاقاً گاهی لازمه از هم زن و شوهرا دور بشن چند ساعتی تا هردو طرف برا خودشون باشن ..آویزون بودن اصلا قشنگ نیست اینکه مدام زنگ و اس بزنیم طرف مقابلو دلتنگمون نمیکنه عادی میشه براش دیگه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

اون داره هیچ وقتم نگا نمیکنم ببینم چه میکنه . البته حساسم نیستم عکس و فیلم ببینه یا نه .

ولی من ندارم چون تا نصب کنم چند نفری میان که نباید بیان 

فیسبوکمم همین شد از دست این چند نفر بیخیالش شدم 

2738

وااا چه چیزای مسخره ای براتون مهمه اونا ادم مستقل هستن اختیار دارن برده که نگه نمیداریم

بله جفتمون داریم و اصلا حساس نیستم چون خودش شخصیت داره و بهش مطمئنم ازش استفاده ی صحیح میکنه

کسی که بخاره ربطی به اینستا و گوشی هوشمند نداره با نوکیا ۱۱۰۰ هم کارشو میکنه

💏"You & me 💕make a wonderful "We