2733
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته چطوری پول درمیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 36 پست
آخه شغل دوم وقت میخواد اینا  که از صبح تا شب اینجان

خیلیها سرمایه گذاری میکنن،تو بورس و...

من یکی رو میشناسم قراره اپارتمان300 یکی رو تو سعادت اباد تجهیز کنه ،خوب این هم این وسط کلی برای خودش درامد کسب میکنه،با اینکه خیلی وقت نمیذاره

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
وام میگیرن

وام مگه قسط نداره. بعد هم فکر میکنی به کارمندا چقد وام میدن سنگ بترکه ۱۰۰ 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای خدا رزق و روزی بیشتر دادن کاری نداره،از خدا بخواه تا بهت بده

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
شاید فهمیدن حسودی از رفتارات .گفتن راجب شغل و ارث و درامدمون چیزی بهش نگیم

گفتن نمیخواد شهر ما کوچیکه هرکی نفس بکشه همه فهمیدن

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2728

شوهراشون عزیزم هیچوقت قضاوت نکن حتی اگه باچشم ببینی

دلم برای همه دوران باتوبودنم تنگ شده عشق فقط مادر هیچ کسی لیاقت دوست داشتن را ندارد جز تو قول میدهم زود کنارت بیایم و باهم بازهم دل هایمان را التیام بخشیم همه قلبم متعلق به توست دوستدار همیشگیت تنها دخترت که بارفتنت تنهاتر شد

عزیزم بعضی ها خیلی کم خرج میکنن؛ من آدم میشناسم که وضع مالی خوبی دارن ولی ماهی ۱کیلو گوشت قرمز هم نمیخورن. مسافرت میرن میان میگن اینجور و اونجوری اما توی چادر میخوابم یا میرن توی مدرسه ای چیزی و می بینی با ۲تومن میرن و برمیگردن. ظاهرشان شیکه اما کلا دو دست لباس دارن.

اینجوری جمع میشه دیگه!