2737
2739
عنوان

برای بارپنجم دارم سقط میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 868 بازدید | 82 پست
سلام اره رفتم سونوواژینال کرد۲میل رحمم بازشده😢 طول سرویکسمم ۳۶بود فعلا گفته روزی دوتاشیاف بزارم بب ...

عزیزم 36 بازم خوبه فقط خوب استراحت کن

اگر ایزوپرین استفاده نمیکنی حتما با دکترت در موردش

مشورت کن. برای جلوگیری از شروع انقباضات هست

هی آخرش نفهمیدم رابطه طول سرویکس و رحم رو وقتی این همه طول سرویکست خوبه پس چطور رحمت باز شده از ته ق ...

نمیدونم بقران منم موندم اینم شانس منه سونوگرافیه گفت رحمت خیلی شله هرلحظه امکان زایمان زودرس هس😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم 36 بازم خوبه فقط خوب استراحت کن اگر ایزوپرین استفاده نمیکنی حتما با دکترت در موردش مشورت کن. ...

امروزگفتم ایزوپرین برام بنویسین گفت دیگه کسی زیادایزوپرین تجویزنمیکنه ضررش بیشترازسودشه

امروزگفتم ایزوپرین برام بنویسین گفت دیگه کسی زیادایزوپرین تجویزنمیکنه ضررش بیشترازسودشه

منم دکترم واسم ننوشته بود ولی آقای دکتر آصف جاه 

بعدها به من گفتن بعد از سرکلاژ باید شروع میکردی

اگر دوست داشتی از یک متخصص دیگه هم سوال کن

دوست خوبم، ولی نگران هیچی نباش، تو و فرشته نازت رو

به دستای امن خداوند سپردیم

فالله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین 

2728
هفته یه آمپول پرولوتون میزنم هپارینم روزانه شیاف وکوفت وزهرمارم استفاده میکنم

ببخشید کدوم شهری

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت

من از ماه ۲ تا ۹ ماه ایزوپرین خوردم

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت

ببین عزیزم خواهر منم ۶ تا سقط کرد پیش بهترین دکترا رفت جواب نگرفت آخر بار اومد پیش حمزه نژاد گفت تو غلظت خون داری بچه هات یا قلبشون تشکیل نمیشه یا مردار میشه رفت تحت نظر حمزه نژاد الان سه تا پسر خوشگل و ناز داره

آرزومه مامان بشم میشه از ته دلت  برام صلوات بفرستی؟😭😭😭
2740