2737
2734
عنوان

میشه تو تغیر دکور خونم یه نظر بدین!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 22 پست
اتاق خوابا هم همین وضعه به محض روشنی هوا دیگه نمیشه خوابید ☹️ امسال میخوام پرده هاشو عوض کنم تیره کل ...

خیلی نقشه خونه بده. گیج شدم. دارم فکر میکنم مبلا رو کجا بزاری.. بنظرم تو قسمت هال هم خوبه و تی وی در راستای در باشه. اون قسمت ال خیلی بی استفاده اس. چون درازه و خفه اس. بعد مبلا رو جفت تی وی چیدی بد چی ی اصلا به ای وی دید نداره 

کاربری قبلیم.. شهرمن اهواز ✌️.. سلامتی همسرم و عشقمون صلوات مهمونم کنید. 🙏❤️مرسی خواهرا. 
خیلی نقشه خونه بده. گیج شدم. دارم فکر میکنم مبلا رو کجا بزاری.. بنظرم تو قسمت هال هم خوبه و تی وی در ...

واقعا نقشه خونه خیلی بده  خودمم تو همین موندم

من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوس تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین مودب نبوده ام شورش رادرآوردم ام !     زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها موهایش رنگ گذاشته !! دختر بد کمر باریک ..دختر بد زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود  حرف منو قبول نداری مجبور نیستی رپلای کنی توام نظرتو بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مبلات چندتان.. باید بزرگه رو بیاری روبروی تی وی بزاری دوتا کوچیکا هم دو طرفش. اگر مبل دیگه ای هم هست جای مبل بزرگه بزار

کاربری قبلیم.. شهرمن اهواز ✌️.. سلامتی همسرم و عشقمون صلوات مهمونم کنید. 🙏❤️مرسی خواهرا. 
مبلات چندتان.. باید بزرگه رو بیاری روبروی تی وی بزاری دوتا کوچیکا هم دو طرفش. اگر مبل دیگه ای هم هست ...

مبل بزگه دقیقا رو به روی تی وی هس واستا یه عکس بدم 

من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوس تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین مودب نبوده ام شورش رادرآوردم ام !     زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها موهایش رنگ گذاشته !! دختر بد کمر باریک ..دختر بد زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود  حرف منو قبول نداری مجبور نیستی رپلای کنی توام نظرتو بده 

اینجا دقیقا از روبه روی تلوزیونه یه مبل بزرگه رو گزاشتمو  فیکس جا شده توجه کنی کنار مبل اون اینه شعمدون دیوار یه تیغه هس  تصمیم داشتم از شر اون بوفه راحت شم یه میل  کنار بزرگه بزارم که اینه شعمدون بعدش دیگه جا نداره🤔

اتاق خوابا هم همین وضعه به محض روشنی هوا دیگه نمیشه خوابید ☹️ امسال میخوام پرده هاشو عوض کنم تیره کل ...

فقط واسه اتاق خوابارو عوض کن که بتونین بخوابین، واسه هال بذار همینجوری باشه😍

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2738