2737
2734
عنوان

عکس منو و شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 17186 بازدید | 596 پست

چرا من ندیدمممممممم

{💚🌿}مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید                                         که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید                                        از غم هجر مکن ناله و فریاد که من                                            زده ام فالی و فریادرسی می آید 

کدوم صفحس؟ پاک کردی عکسو؟😔

همسرت وظیفه نداره کمبود ها و عقده های مالی و عاطفی که خونه پدرت داشتی رو جبران کنه با کمک هم زندگیتون رو بسازید😉💪یه بارم مارو تو پارتی گرفتن به سرهنگه گفتم من سرایدار اینجام خودم باهاتون تماس گرفتم تیپمو نگاه کرد گفت اینو آزادش کنید کلی هم ازم تشکر کرد☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
دقیقا مشکل خونوادشه و اون نمیدونه هرکس رو چجوری نگه داره. فکر میکنه همیشه من مخالف خونوادشم در حالیک ...

فکرکنم از بودنت برای همیشه مطمئنه براهمین ....مثل خانواده ی شوهری من...خیلی اطمینان داشتن که این پسرشون برای همیشه هس چون محتاجشونه مراقب اون بکز بودن با اونو زن وبچش میرسیدن ...اما غافل از چرخ روزگار خدا همچین بی صدا چوبشون زد که همین پسری وه خیلز مطمئن بودن از بودنش خدا همچین ازشون گرف که الان هم بانورشون نشده ...همین شوهری من که جونشو براشون میداد الان ۷ماهه ازشون جداشده وقطع رابطه کرده اسمشون میاد لعنتشون میکنه چون از خواب بیدارشده یه دفعه ای که زیرپوستی چه بلایی سرش آوردن وچه چیزایی رو ازش بالا کشیدن...بسپار بخدا خودش میدونه چیکار کنه 

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
فکرکنم از بودنت برای همیشه مطمئنه براهمین ....مثل خانواده ی شوهری من...خیلی اطمینان داشتن که این پسر ...

شوهرمنم دوسالی باهاشون قط کرد و تنها زندگی میکرد. از وقتی با من ازدواج کرد با اونا و اونا با این انقد شیرین شدن . دعا کن شوهر هیچی نفهمم قدر زندگیشو بدونه .

من دیگه نمیکشم بخدا از اعصاب دست وپاهام یه مدته سر میشه😔😔 خیلی میترسم سکته بیاد سراغم

خاموشمو دیگر صدایی ندارم جز یک آه                        آری افسانه ها همیشه پر ز دروغند
شوهرمنم دوسالی باهاشون قط کرد و تنها زندگی میکرد. از وقتی با من ازدواج کرد با اونا و اونا با این انق ...

انشالله که همه چی درست میشه خدا خودش کمک بکنه شوهریت سربراه بشه.....💚

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
انشالله که همه چی درست میشه خدا خودش کمک بکنه شوهریت سربراه بشه.....💚

الهی امین 

ممنون عزیزدلم

خاموشمو دیگر صدایی ندارم جز یک آه                        آری افسانه ها همیشه پر ز دروغند