2737
2739
عنوان

خواهشا بیاین دخترم سنگ کلیه داشت...یک سال و دوماهشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سنگش ۷ میله زنگ زدم بیمارستان پرسیدم گفتن شاید جراحی بخواد ولی ببرش دکتر ببین چی میگه...

۷میل برا بچه کوچیک بزرگه... من شوهرم سه تا سنگ داشت ۶میل و ۵میل... اولیش رو نمیدونست سنگ داره با درد خیلی شدید که عین زنهای زائو داد میزد دفع کرد و. بعدش که رفت دکتر بهش قرص داد سه ماه مصرف کرد. همش استرس داشتیم که بعدیها رو چطور دفع میکنه.. ولی اصلا نفهمید. بعد سه ماه که رفت دوباره سونو دیدیم اون دوتا هم دفع شده. دارو جدید اومده که اب میکنه سنگ رو

وای یعنی من با دکتر مشورت کردم و خوردم...

چی بگم والا دکترای الان نميدونم.چرا اينجوري شدن من خودم باردارم ماه آخر،به دکترم گفتم گفت لازم نیست به خاطر ویتامینهایی که مصرف میکنی توصیه نمیکنم

2738

بچه خواهر من سنگ کلیه داره.....دکتر براش دقیقا نمیدونم چ دارویی نوشت تا اون سنگ هایی ک بود رو دفع کنه....تا ی سایزی ک باشه نیاز ب عمل نداره....بعد ی دستور غذایی داد ک مثلا اصلاا خیارشور و اینا نخوره یا غذای پر نمک و اب زیاد بخوره چون بچه بازی ک میکرد یهو زیر چشماش سیاه میشد....هر چند ماه هم میره سونو تا مشکلی نباشه ولی هنوز دادو میخوره

اصلا نگران نباش دختر منم وقتی ۴ سالش بود مشخص شد سنگ داره البته خیلی کوچیک در حد رسوب.دخترم درد نداشت.دکتر بهش محلول داد که دکتر داروخونه خودش درست کرد روزانه بهش دادم با نبات چون زبون میسوزوند خداروشکر رفع شد.من و پدرشم اصلاسابقه سنگ کلیه نداریم.از آب تصفیه استفاده میکنیم.آزمایش دادیم مشخص شد کلیه دخترم کلسیم و نمک اضافی رو به سنگ تبدیل میکنه.باید رژیم بدون نمک رعایت کنه.