2733
2739
عنوان

کیا کادو ولن و روز زن نگرفتن بیان دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 69731 بازدید | 1193 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا انقد ناراحتین ک کادو نگرفتن

خب شماهم روز مرد نگیرین ک تلافی شه

والا شوهر من تبریک گفت میگه قسط دارم عید جبران میکنم برات

والا بازم دلم میخاست ی کادو کوچیک میگرفت

عید ک حتما باید خرج کنه

منم شوهرم نخرید چون سرش شلوغ بود اما دیروز رفتیم جشن شرکت شون توی اینستا پست گذاشتم فک همه افتاد زمین😂😂😂😂دلم خنک شد بخدا 

حسن ریوندی رو آورده بودند انقدر دلم خنک شد😂😂😂😂

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
2728

من تو حساب شوهرم میلیونی پوله بترین کادو رو برا مادر خودش خرید ولی برا مادر من از کارتم خودم پول کشید برا مادر خودش جعب شیرینی خرید 60 تومن ولی برا مادر من زورکی با زارتا منت یه جعبه شیرینی خرید 30 تومن . خودمم که هیچی

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه101 کیلو  من باید بشم 65 کیلو... من لاغرم از امروز که 27 فروردین 1402 هست قسم میخورم که بزودی به وزن ایده الم میرسم و به خودم و اراده ام افتخار میکنم
همین والا تازه شوهر من کلی فحش بارم کرد اینم کادو روز زنش روز مرد جواب کادوشو حتما میدم

روز مرد شد لباساس گوگولی بپوش آرایش کن دلش بره بعد بهش نده خخخخخخخخخخخخخ. میشه انتقام سخت   

من توو زندگی خیلی کارا واسه شوهرم کردم خیلی کمکا اما اون واسه تشکر هیچی ندادمنم ناراحت شدم سرسنگین ش ...

عزیزم شوهرت اگ سال های اوله اینجوری هست بعدش خیلی بدتر میشه. منم مثل خودتم اولایل خیلی ناراحتی میکردم قهر میکردم و غصه می‌خوردم و اون با زور و دلی نبود میرفت ی اشغالی میخرید میاورد بدون کادو و هیییییچ چیزی روی میز میذاشت واقعا عشقی توش نبود ولی دوستم داشت و داره ببین یادشم دادم یاد نگرفت اینا حاصل تربیت مادر احمقشه شوهر خودمو میگم.چون ما هر وقت رفتیم کادو بخریم برا کسی گفت نمیخواد و ندادیم حالا پشیمونم میگم چرا اوایل اجازه دحالت دادم و حالا میفهمم اگه اونم میخواسته چیزی بخره این عجوزه نمیذاشته بمیره انشالله کام منو تا عمرم تلخ کرد واقعا ذات شیطانی داره اسمشم مادره همش زیراب زنی میکنه نادان منم قهر و نارحتیم برا کیه پسرشه دیگه زنیکه نمیفهمه کام من تلخ بشه کام پسرش تلخه

2738
چه خواهر شوهر خوبی داری

آره خدایی ۴تا خواهر شوهر دارم یکی از یکی ماهتر تو‌این چن سالی که عروسشونم هنوز هیچ‌بی احترامی بهم‌نکردن

کلا از خونواده شوهرم راضی ام خدا حفظشون کنه آدمای خوبین

تازه وارد نیستم ،کاربری قبلیم‌مال ۹۶٫۲٫۱۶ بود نامردا ترکوندنم😤😤