2737
2739
عنوان

تند رفتم؟+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 141251 بازدید | 1286 پست
اها اگر مشکل روحی داره بله درس میگید شما اینجور ادما بشدت حساسن...چقد دلم گرفت ی لحظه براش خدا کمکش ...

تازه الآن خوب شده عزیزم ، اوایل همش گریه میکرد

من با درس سرگرمش کردم و با یه سری کار ها بهتر شد 

اما در کل شخصیتش خیلی رکه ، خیلی خیلی رکه واسه همین کسی باهاش دوست نمیشه

کاش همیشه خوشحالیتون رو ببینم  ناراحتی شما ناراحتی من هم هست هروقت احساس کردین از حرف هام ناراحت میشید بهم اطلاع بدین من هیچوقت از شما دلخور نمیشم و حرفتون رو به دل نمیگیرم  چون دوست ندارم لذت دوستیمون رو با سوء تفاهم های بیجا عوض کنم  
تازه الآن خوب شده عزیزم ، اوایل همش گریه میکرد من با درس سرگرمش کردم و با یه سری کار ها بهتر شد&nbs ...

این رو بودن نیست ، به این رفتار می گن بیشعوری

کاش فرق بیشعوری و رک بودن رو بهش بگین 

رک بودن در مورد خود آدم هست

مثلا من بگم آبگوشت دوست ندارم یا فلان جا دوست ندارم بدم 

اما بیشعوری در مورد دیگران هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی پیاما رو خوند چی جواب داد سرشو زیر انداخت یا نه هنوز پر رو عه؟

صفحه ده جوابش رو گذاشتم گلم

کاش همیشه خوشحالیتون رو ببینم  ناراحتی شما ناراحتی من هم هست هروقت احساس کردین از حرف هام ناراحت میشید بهم اطلاع بدین من هیچوقت از شما دلخور نمیشم و حرفتون رو به دل نمیگیرم  چون دوست ندارم لذت دوستیمون رو با سوء تفاهم های بیجا عوض کنم  
2728
درسته عزیزم دیگه کامل میذارمش کنار

آفرین که این تصمیمو گرفتی وقتی این همه آدم غریبه میگن رابطه شما درست نیست حتما یه چیزی هست دیگه .وگرنه اینجا کسی شما یا دوستتو نمیشناسه که بخواد با ملاحظه چیزی بگه .این رابطه به صرر شما و خانوادت هست مطمئن باش .اون خانم هم اگه ببینه شرایط روحیش خوب نبست به روان شناس غریبه مراجعه میکنه و مشکلش حل میشه ایشاله .فعلا ارامش شما و همسرت واجب تره 

آفرین که این تصمیمو گرفتی وقتی این همه آدم غریبه میگن رابطه شما درست نیست حتما یه چیزی هست دیگه .وگر ...

ممنونم از راهنماییت گلم

اصصصصلا تند نرفتی چرا سعی داری حفظش.کنی این ویروس و

تموم شد فدات قطع رابطه کردم فقط دلم میسوخت

2738
چرا بیشتر جوابشو ندادی من حرصم گرفته 😭😭😭

الهی فدای حرصت بشم ، با جواب دادن بیشتر عصبی میشم ، اما با سکوت من آروم میشم و اون میسوزه

الهی فدای حرصت بشم ، با جواب دادن بیشتر عصبی میشم ، اما با سکوت من آروم میشم و اون میسوزه

خدا نکنه عزیزم

واقعا  این حجم.مهربونی و از کجا میاری

ولی واقعا.حواست باشع دیگه چوب نخوری از این مریضا،، و رو نده ب بقیه 

خدا نکنه عزیزم واقعا  این حجم.مهربونی و از کجا میاری ولی واقعا.حواست باشع دیگه چوب نخوری از ا ...

ممنون عزیزم لطف داری 

چشم عزیزم حواسم هست ، توی دانشگاه هم فقط یه دوست دارم