2733
2739
عنوان

بچها یه آرزو کنید و تاپیکمو باز کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 22 پست

توروخدا هرکی پست رو میبینه خانم زهرا رو قسم بده به طفل شیرخوار کربلا یه نظر به زندگیم بکنه و همسرم از زندان آزاد بشه....

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جوری پیداش کرده باهاش درست بوده؟

از اقوام هستن.

فکر نمیکردیم اونا بخواد 

تازه چند روزه عنوان کرده، داداشم پسر نماز خون و خوبیه اخلاقش عالی ، فهمیده ،وضع مالی خوب 

فقط ایرادش اینه که اداب معاشرت نداره متاسفانه

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2731
توروخدا هرکی پست رو میبینه خانم زهرا رو قسم بده به طفل شیرخوار کربلا یه نظر به زندگیم بکنه و همسرم ا ...

الهی آمین 

میتونم بپرسم چی شده

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
الهی آمین  میتونم بپرسم چی شده

ورشکست شده...۴۰۰میلیون پولشو بردن ۱۵۰میلیون بدهی بالا آورده،😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.
2738