2752
2734
عنوان

کسی بیداره؟ جای من بودید چیکار میکردین؟خیلی ناراحتم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه خسته شدم بخدا بنظرت برا تنبیهش قهر کنم واقعا؟ فقط نمیرم که مادز شوهرم خوشحال نشه

ن نرو از خونه ک عادت کنه هی بگه برو اصلا محلش نده نزار ب نبودت و قهرکردنت عادت کنه و خانوادش بگن اگ زن بود ک با ی حرف نمیرفت ...دیدی ک میگن اینحرفارو یباردیگه گفت بهش بگو تاتورو نکشم نمیرم از اینجا چندروزم بهش محل نده سرسنگین باش اصلا حرف نزن دیگه تکرار نمیکنه

2731

من خودم وقتی باشوهرم بحثم میشه هیچوقت قهرنمیکنم برم چون مردا عادت میکنن ک زن هی قهرکنه بره و براشون مهم نیست اینجوری اگ یبارواقعی هم ادم قهرکنه نمیترسن میگن رفته باز برمیگرده من خودم وقتی دعوا میکنیم کلا لال میشم سرسنگین میشم حسابی اگ خودشو بکشه ن حرف میزنم ن جوابشو میدم تو سکوت کارامو میکنم حرف میزنه. ن نگاش میکنم ن جوابشو میدم ن اصلا بهش توجه میکنم. واسه همین زود میاد منت کشی 

ن نرو از خونه ک عادت کنه هی بگه برو اصلا محلش نده نزار ب نبودت و قهرکردنت عادت کنه و خانوادش بگن اگ ...

این مراحلم سپری کردم باز گفت😔 تا حالا قهر نکردم فک میکنه میترسم برم جز اینجا جایی رو ندارم اینو کاملا حس میکنم تو رفتارش

این مراحلم سپری کردم باز گفت😔 تا حالا قهر نکردم فک میکنه میترسم برم جز اینجا جایی رو ندارم اینو کام ...

واسه همینه. ک اینحرفارو میزنه بهش بگو اگ برم جایی میرم ک هیچوقت رنگمو نبینی ب همه هم میگم تو منو. فراری دادی 

من خودم وقتی باشوهرم بحثم میشه هیچوقت قهرنمیکنم برم چون مردا عادت میکنن ک زن هی قهرکنه بره و براشون ...

منت کشی میاد ولی دیگه برام ارزش نداره اینقدر دلم شکسته امشب کلی وسیله شکست تو خونه تا حالا اینکارو نکرده بود.اومدم تو اتاق بعدش خودش پاشد جارو کشید و اوند منت کشی ولی واقعا دلم گرفته از دستش

منت کشی میاد ولی دیگه برام ارزش نداره اینقدر دلم شکسته امشب کلی وسیله شکست تو خونه تا حالا اینکارو ن ...

میفهمم چی میگی عزیزم تو خلوتتون باهاش حرف بزن بهش بگو داری یکاری میکنی ک تو جوونی پیرشم دلم اصلا حس جوونی نداره مردا رو این حرفا حساسن 

میفهمم چی میگی عزیزم تو خلوتتون باهاش حرف بزن بهش بگو داری یکاری میکنی ک تو جوونی پیرشم دلم اصلا حس ...

اون برعکس بمن میگه تو پیرم کردی تومیخوای منو بکشی.همه دعواهامونم سر مامانشه

نمیدونم خیلی اهل تیکه انداختن و حرص دادنه اینم خیلی وابسته اس به پدر و مادرش همش عصبیم میکنه

محلش نده ی چندوقتی اصلا راجب مادرش اینا باهاش حرف نزن اگرم چیزی گفت بگو اونا برات مهمترن من چرا الکی ارامش خودمو بزنم بهم