2737
2734
عنوان

بچه ها دارم سکته میزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 33 پست
چی بهش داد دکتر؟ 

پسرمن گلوشم باد کرده بود قشنگ غده های زیر گوشش قسمت گلوش ورم کرده بودن 😥دکتر اولی ایبوپروفن و آموکسی کلاو و یه آمپول نوشت یادم نیست مث پنی سیلین بود انگار، دیدم ورم غده هاش نخوابیده دوباره بردیم دکتر اونم گفت همون داروهاشو بده یه دیفن هیدرامینم نوشت و یه سفالیکسین که بعد تموم شدن آموکسی کلاو بدم بهش گفت یه هفته یا بیشتر طول میکشه خوب شدن گلوش هم داخلش که چرک و زخمی بود هم ورمش

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد اذیت شده بچه

آره خیلی هیچی نمیخورد یعنی هیچیاااا فقط یه ذره سوپ به زورم شده بهش میدادم و آب ولرم

صبحم بردیم ختنه ش کردیم بچم داشت زار میزد بمیرم براش😥😥😥 الان دیدم دیگه داره به خودش میپیچه از شکم درد از صبح دستشویی و ادرار نکرده بود دیگه به زورم شده بردم با کلی ناز و نوازش و آب سرد به پاهاش زدن با گریه یکم دستشویی کرد لاقل راحت خوابید 😖

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2728