2733
2734
عنوان

باشوهرم بحثم شد درحد کتک کاریی

| مشاهده متن کامل بحث + 753 بازدید | 71 پست
میدونیم من خودم در حد مرگگگ امروز گریه کردم مشکلم بزرگه صبور باش بخدا اونم پدرشه حواسش هست یذره اروم ...

فدات عزیزم میدونم حواسش هست ولی منم مادرم طاقت این وضعو ندارم

چون همیشه زده چیزیی نگفتم ولی الان خیلی پررو شده الان زنگ میزنم ۱۱۰ میگم زده بچمم برده 

نگران در و همسایه نباش،اونموقع که داشت میزد داغونت میکرد اون همسایه ها کجا بودن؟ یا همسایه مگه نونت رو میده که نکران در و همسایه باشی، نمیخوام تحریکت کنم که خدایی نکرده اختلافتون‌ بالا بگیره ولی اگر عادت داره ببین میتونی تا آخر عمرت کتک هاش رو تحمل کنی؟ اول خوب فکرهات رو بکن راهی که میری راحت نیست باید پای همه چیزش وایستی ولی اینم دلیل نمیشه که بخوایی همیشه کتک بخوری و صدات در نیاد ، آدم یبار بدنیا میاد پس حداقل درصدی از زندگی باید مال خودش باشه

همین که تو را دارم، بهترین هدیه ی دنیا را دارمدیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در میان گل ها به دنبال زیباترین گل نیستم توکهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها، کودک من روزبه روز بزرگ تر میشوی و من عاشق تر،پسرک من، ممنونم که به دنیای من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی،دوستت دارمبیشتر از دیروز،کمتر از فردا❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخواد مرد اینطوریی باشه بره بهتر وقتی که میگه میرم اصلا زن میگیرم عکسمون میزنم تو پروفایلم میگم ازکو ...

شوهر من اینجور نمیگه. توام بگو برو یکیم برا من هست که قدرمو بدونه بمون از دور نگاه کن چشت در بیاد الدنگ بگو مگه بیکارم پروفایلتو چک کنم کلا بلااااک 

فدات عزیزم میدونم حواسش هست ولی منم مادرم طاقت این وضعو ندارم

آره خب حق با شماس اما واقعا چیزی از دستت بر نمیاد .زنگ بزن مادرشوهرت ببین اونجان .اگه اونجا بودن خیلی آروم بگو حواست به بچم باشه مریضه.فردام پاشو ماشین بگیر برو اونجا

2731
2740