2733
2739
عنوان

شوهر نا فهم

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 28 پست

دقیقا مثل شوهر من

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب یک تلاشی باید بکنه همه روزمو خراب میکنه

خب راه حلش اینکه تورو میخندونه ،کلا ت دنیای مردا خندون کردن زن مورد علاقشون خیلی براشون مهمه... اون اینطوری دلتو بدس میاره

دنیا نیرزد انکه پریشان کنی دلی  

حالا یه پیشنهاد،تو که شوهرت حرفتو میگی گوش نمیده😐ازین ببعد دعواتون ک شد و اون ول کرد رفت همه حرفاتو رو یه ورق بنویس یا ویس ضبط کن،بعد که اروم شدی بخونش،اگر واقعا هنوز حق رو میدادی بخودت بده شوهرت هم بخونه و توضیح بخواه ازش بابت کارش،اینجوری هم ارزش خودتو نمیاری پایین که حرف بزنی باهاش و محلت نزاره هم اروم میشی هم اون مجبور میشه توضیح بده هم اگر حق با تو نباشه خودت متوجه میشی

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
2731
خخخخ عجب راه حلی

😁شوهر خودم از اون گنداخلاقای روزگاره خداشاهدا ۳ساله دارم باهاش سروکله میزنم .خدارو شکر ی ماهه کلا زیروروشده بدن بوس و بغل بیرون نمیره .داد نمیزنه .حساب کتاب وخرجی خونه روداده دستم و کلی خوب شده .فقط بابی محلی

برای شادی روح بابای خوبم لطفن صلوات😭

شايد زياد غر ميزني و هي تكرار ميكني

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
😁شوهر خودم از اون گنداخلاقای روزگاره خداشاهدا ۳ساله دارم باهاش سروکله میزنم .خدارو شکر ی ماهه کلا ز ...

جدن یا بی محلی؟البته همه مردا اول زندگی خیلی دوس دارن خودشونو شاخ نشون بدن😑

دنیا نیرزد انکه پریشان کنی دلی  
2738
حالا یه پیشنهاد،تو که شوهرت حرفتو میگی گوش نمیده😐ازین ببعد دعواتون ک شد و اون ول کرد رفت همه حرفاتو ...

مرسی گلم سعی میکنم انجام بدم خیلی عصابمو داغون میکنه

بی من نتوانی این خط و نشان  
جدن یا بی محلی؟البته همه مردا اول زندگی خیلی دوس دارن خودشونو شاخ نشون بدن😑

اره بخدا .میدونه ک چقددیوونشم و دوسش دارم .۲سال دوست بودیم .باهیچی باهاش زندگیو شروع کردم و انقد عزیزه برام ک همه اشنا وغریبه میدونن.بهش گفتم یا میزارمت کنار یا درست شو .ک شکرخدا خوب شد

برای شادی روح بابای خوبم لطفن صلوات😭
خب یک تلاشی باید بکنه همه روزمو خراب میکنه

خب یه کاری کن

از این به بعد اصصصلا بحث نکن به جاش وقتی عصبانی بودی بی محلی کن حرف نزن باهاش غذا بذار جلوش ولی حرف نزن

خودش خجالت میکشه

ولی اینکه میگه میاد میگه میخنده خیلی خوبه یعنی میخواد از دلت در بیاره فقط مرده و بلد نیست با زنا چطور رفتار کنه مدلشه

منو لایک نکن لطفا دوست عزیز