2733
2739
عنوان

گم کردن طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلا های من دوساله گم شده خبری هم نیس تمیدونم کجان یه مدال خودم یکی هم مال دخترم بود

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
2731
همشو باهم؟ شاید جایی قایم کردی حواست نیست؟

نه وقتی دخترم کوچیک بود تازه یاد داده بودم آشغال باید بندازی سطل مثلا اینجور تربیت ها 

یه روز داشتم دنبال برگه مهم میگشتم که گاوصندوق باز کردم همه چیزش ریختم بیرون فک کنم اون موقع دخترم انداخته سطل زباله

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
2740
اون النگو هدیه ی باباش بود که فوت شده عمرا حتی یه درصد هم سمتِ اون نمیرفت

چقدر گم کردن یه چیزی بَده.اعصاب آدم خورد میشه وقتی نمیدونی چه بلایی سرش اومده

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
من اگه طلاهامو تو خونه قایم کنم عمرا جاشو ب شوهرم بگم😑

واقعا؟ شوهر من ابدا تو خونه به هیچی دست نمیزنه یعنی یه ساعت برای تولدش خریدم بیست روز زودتر، توی کمدش بود صدبار در کمدش رو باز کرد و بست یه بار نپرسید این چیه تو کمد من؟ از کجا اومده؟ واسه همین من هیچی رو قایم نمیکنم .الان یه چیزی رو بخوام قایم کنم اصلا نمیدونم کجا باید قایم کنم 😁

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
واقعا؟ شوهر من ابدا تو خونه به هیچی دست نمیزنه یعنی یه ساعت برای تولدش خریدم بیست روز زودتر، توی کمد ...

امشب میخام براش تولد بگیرم دیروز کیک رو گرفتم جا ساز کردم تو یخچال ک نبینه مثلا...انگشترم ک گم شد پا شد کل خونه رو گشت....میگه شاید با وسایلا تو یخچال مونده....اونجارم گشت....لو رفتم....ولی دید کلی ذوق کرد انگشترو فراموش کرد خخخخ

امشب میخام براش تولد بگیرم دیروز کیک رو گرفتم جا ساز کردم تو یخچال ک نبینه مثلا...انگشترم ک گم شد پا ...

چه خوب .من یه چیزی گم کنم نهایت همکاری شوهرم اینه که میگه خانوم ولش کن بیا بشین بعدن پیدا میشه خودش😁😁