2737
2739
عنوان

کیست سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم سمت چپمه همینطوربم

طبیعیه عزیزم ناراحت نکن خودتو

شنیدم ک سیاه دونه رو با عسل قاطی کنی صبح ها ناشتا بخوری یه قاشق کلا نابود میشه کیست 

ولی هتوز وقت نکردم بخرم

واسه گره های زندگیم یه صلوات بفرستین لطفا🌸اجرتون با فاطمه زهرا ❤

من دارم مامانمم داره دوستمم داره اصلا این کیستا رو اکثر زنا دارن با ویتامین ایی و گل مغربی رفع میشه نشدم با شیردهی رفع میشه کاریشونم نداشته باشی تویائسگی خودش از بین میره هیچ چیز مهمی نیست با سرطانم کلی فرق داره

و خدایی که به شدت کافیست.......
2731

منم سمت چپم‌ دارم، خودم با معاینه ای که کردم‌متوجه شدم، رفتم دکتر گفت چیزی نیست حتی نمونه برداری هم کردم، گفت سه ماه دیگه بیا معاینه که رفتم و خداروشکر گفت خوبه. برای ۴ ماه دیگه برام وقت معاینه گذاشت و‌یه سونوی دیگه ولی برام دارو‌ تجویز نکرد گفت لازم نیست

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2738
چه جوری فهمیدی

خودمو‌معاینه میکردم هرچندوقت یه بار، دراز میکشیدم و دست سمتی رو که میخواستم  معاینه کنم میذاشتم بالای سرم و با دست دیگم از زیر بغلم تا رو و زیر سینمو بصورت دورانی و یه کم فشار معاینه میکردم، سری اخر متوجه شدم یه چیز سفت مثل فندق زیر سینمه رفتم دکتر معاینه کرد گفت چیزی نیست سونو دادم دکتر سونو گفت یکی هم روی سینم هست که مشکوکه، منم رفتم پیش دکتر اکبری که خیلی حاذقه معاینه کرد گفت چیز خاصی نیست 

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
منم سمت چپم‌ دارم، خودم با معاینه ای که کردم‌متوجه شدم، رفتم دکتر گفت چیزی نیست حتی نمونه برداری هم ...

خداروشکر عزیزم ک چیزی نبوده منکه از استرس دارم میمیرم😞

من دارم مامانمم داره دوستمم داره اصلا این کیستا رو اکثر زنا دارن با ویتامین ایی و گل مغربی رفع میشه ...

وای خدا از زبونت بشنوه بخدا انقد استرس دارم اعصابم بهم ریخته کلا

خداروشکر عزیزم ک چیزی نبوده منکه از استرس دارم میمیرم😞

نگران نباش ایشالا برای شما هم چیزی نیست، منم خیلی استرس کشیدم هنوزم وقتی میرم مطب دکتر تا معاینه کنه و جواب بده از استرس میمیرم و زنده میشم