2733
2734

یه دبیر ریاضی هم داشتیم یزید جلوش لُنگ مینداخت

حتی سه ماه تعطیلی هم کابوسشو میدیدم

این زمین خانه ی حیرانی نیست                                                                         غیر یک شوخی کیهانی نیست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه دبیر داشتیم دبیرستان انقد اذیتش کردیم و از دستمون عاصی بود ترم دوم دیگه نیومد سرکلاس میگقت وحشی هستین نمیبخشمتون ک انقد میرین سر اعصابم 🙁

نمیدانم چه میخواهم بگویم غمی در استخوانم میگدازد..🎭
2731

مدير دوران راهنماييمون يه پيرزن عصبي و خشن بود هميشه همه رو به صف ميكرد جورابمون ديد ميزد اگه يكي رنگ جورابش سفيد بود يا جوراب پارازين پاش بود همون جا تا ميخورد ميزدش 

خيلي دلم ميخاد بدونم چه سو استفاده اي ازش شده بود كه پر خشم و نفرت بود

مدير دوران راهنماييمون يه پيرزن عصبي و خشن بود هميشه همه رو به صف ميكرد جورابمون ديد ميزد اگه يكي رن ...

مدیر مام سال قبل تا جورابامونو نگا نمیکرد نمیزاشت بریم سر کلاس 😂😂

2738
مدیر مام سال قبل تا جورابامونو نگا نمیکرد نمیزاشت بریم سر کلاس 😂😂

دروغگو کی مدیر جوراب مارو نگا میکرد آخه 😐 چاخان نبندی نمیشه؟😂

اینا که جوراباشون میدیدن مال ده 60 بود نه الان 😂😂

معصومی هر روز یه مرد تو اتاقش بود مگه اصن یاد جوراب ماهم میوفتاد

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×
دروغگو کی مدیر جوراب مارو نگا میکرد آخه 😐 چاخان نبندی نمیشه؟😂 اینا که جوراباشون میدیدن مال ده 60 ...

کمتر زرر بزن نکبت حالا تو حرف نزنی نمیگن لالی . مجتبی ک نگا میکردد 

کمتر زرر بزن نکبت حالا تو حرف نزنی نمیگن لالی . مجتبی ک نگا میکردد 

بیا منو بزززن یکم 😐  خجالت که نمیکشی 😐 آدم که نیسی😐 یه ذره شعور که نداری 😐 یه ذره حیا که نداری😐 لالم خودتی 😐 زررم خودت میزنی😐 مجتبی ام اصلنشم نگا نمیکرد 😐 بیشششوووورررر 😐 عبضییییی😭😭

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×

[QUOTE=121611117]بیا منو بزززن یکم 😐  خجالت که نمیکشی 😐 آدم که نیسی😐 یه ذره شعور که نداری 😐 یه ذره حیا که ند بیا منو بخورر. خجالتم ک نمیکشی . شعورم ک نداری . فهمم ک نداری . 😂😂😂

[QUOTE=121611117]بیا منو بزززن یکم 😐  خجالت که نمیکشی 😐 آدم که نیسی😐 یه ذره شعور که نداری 😐 ...

گشمووو باباو بزال باد بیاد

جووونززز زبون وا کردی😂

2706