2733
2734
عنوان

خانمها براي ديدن قلب جنين چند هفتگي رفتيد سونو

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 37 پست

هفت هفته و یک روز بود که رفتم 

گفت قلب داره 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رو پروفايلم عكس سونو ١٢ هفتست

بله تو تاپیکات دیدم میشه از منم ببینی انگار مثل همه قیافه هاشون

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

منم دوهفته دیر انجام‌سده بود لقاح یعنز یک هفته بعد پری بتام ۸۰بود سونو نشون نداد ولی توی ۸هفته رفتم گفت ۶هفته ای یه ضربان قلب کوچیک دید سونوگرافی

ولی طبق پری زایمان کرذم 

خدايا شكرت بابت اين همه نعمت و 👼🏻عشقي كه دادي 🙏مراقبمون باش 🤲🏻آمين
2728
ديده شد؟

سلام عزیزم میتونم بپرسم شما با مورفو وتحرک صفر میکرو کردین؟باراول نتیجه گرفتید ؟دکترتون کی بوده؟صداقلب نی نی رو شنیدید ؟مورفو شوهرمن هم یک هست نگرانم .....همسرشما ازمایش دی اف ای هم داده بود؟ممنون میشم منو راهنمایی کنید

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
سلام عزیزم میتونم بپرسم شما با مورفو وتحرک صفر میکرو کردین؟باراول نتیجه گرفتید ؟دکترتون کی بوده؟صداق ...

عزيزم من ميكرو انجام ندادم قصش مفصله اشنالله بعدا تعريف ميكنم صداي قلبم براي چيز ديگه ايي پرسيدم

همسرم دي اف اي انجام داد زياد بالا نبود. مراكز ناباروي خيلي زياد سخت ميگيرن 

همسرتون واريكوسل داره؟ اگر داره بره عمل كنه بهتر ميشه نگران نباشيد تا خدا نخواد برگي از درخت نميافته خيليا با ازو اسپرم طبيعي باردار شدن

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
عزيزم من ميكرو انجام ندادم قصش مفصله اشنالله بعدا تعريف ميكنم صداي قلبم براي چيز ديگه ايي پرسيدم هم ...

عزیزم همسر من واریکوسل  خفیف داره نیازی به عل نداره دی اف ای 36 بود دکتربهم پیشنهاد اهدایی داد گفت دکترنرو درمان نداره بدون در نظر گرفتن بقیه فاکتورها ...خودم بعد یکماه تکرار کردم شد 27 ولی دیگه رغبت نکردم برم دکترم چون دیده بودم خیلیا با دی اف ای حتی بالاتر باردار شده بودن ....فعلا دارم رژیم رو رعایت میکنم خوشحال میشم وقت کردید بیاید قضیه بارداریتونو تعریف کنیدمن تازه 28 سالمه وهفت ماه اقدامم واولین دکتر که بهم پیشنهاد اهدایی داد نگرانم کرد

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
عزیزم همسر من واریکوسل  خفیف داره نیازی به عل نداره دی اف ای 36 بود دکتربهم پیشنهاد اهدایی داد ...

درخواستمو قبول کن

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
2740