2737
2734
دختر عموت الان چند سالشه ؟

پنج ساله

انقدم خوشگله

شیرین زبونه

شروع هدفم....تا عید😍....وزنم الآنم ۶۵....وزن هدف تا اول اسفند ۶۰...تا عید ۵۸.....و همچنین تثبیت ۳ جز قرآن....من میتواااانم😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وااا چه دغدغه مهمی😒 من برا خواهرخودم اینجوری دلم تنگ نمیشه

اخه مثه بچم بود

خودم بزرگش کردم

مادر شوهرم سن زیاد بود حوصلشو نداشت

تازه ی چی بگم

شروع هدفم....تا عید😍....وزنم الآنم ۶۵....وزن هدف تا اول اسفند ۶۰...تا عید ۵۸.....و همچنین تثبیت ۳ جز قرآن....من میتواااانم😍😍😍😍
اخه مثه بچم بود خودم بزرگش کردم مادر شوهرم سن زیاد بود حوصلشو نداشت تازه ی چی بگم

بگو

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                
2740
موافقم

دیگه اگه بگم برا خواهر شوهر بزرگه هم دلم تنگ شده فک کنم بزنین منو😂😂

خانواده خوبی بودن خببب

ولی پسرشونو اصن حتی خودشونم نمی‌شناختش

همش بخاطر کارش اردو تو شهرای مختلف یود

بگو

واسه بزرگه هم دلم تنگ شده😂

بیست سالش اون

اونم عقده الان

کارای مجلسشو باهم کردیم

میشستبم پشت سر داداشش غیبت میکردیم....

اسمش ریحانه است

موهاش تا کمرش بلندددد بود..😭

مثه این مادرای ک دور از جون بچه شون مرده شدم