2733
2734

دلم زرشک پــلو خاست  

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیا باهم بریم بزنیم بر بدن😉

بریم 

ولی اینجای ما بارونه   

به انگشت نخی خواهم بست تا فراموش نگردد فردا ...زندگی شیرین است ..زندگی باید کرد و بدانم که شبی خواهم رفت ..و شبی هست که نباشد پس از آن فردایی .
2731
بریم  ولی اینجای ما بارونه    

کجایی 

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
منم میخام با مرغ شکم پررررر😭😭😭 با ترشی و سالااااااد ننههههه

😭😭خابم نمیبره امشب لنتی

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
ای درد بگیرن این چینی هارو ک دنیا رو ب کثافت کشوندن اخه خفاشم میخورن😒

نه خفاش رو مار میخوره مار رو چینی ها

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2740
دنده کباب کرمانشاه☹😜😜😜

مفت نمیارزه. یعنی مفففففت نمیارزه

ما فکر کردیم واقعا کباب دنده است. گوشت ساطوری شده مثل کوبیده که رب توش ریختن دوتا استخون هم میذارن کنارش. مسخره تر از این غذا تو عمرم نخورده بودم. حیف پول

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
مفت نمیارزه. یعنی مفففففت نمیارزه ما فکر کردیم واقعا کباب دنده است. گوشت ساطوری شده مثل کوبیده که ر ...

اره عزیزم رستوران های تهران و جاهای دیگه به اسم دنده کباب میدن اما توی طاقبستان کرمانشاه خوردی؟؟؟واقعا همون دنده کبابه عالییییه اصلا میزاری رو دهنت آب میشه عالیییییییه

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خب وقتی میتونم ،پس چرا تلاش نکنم؟  🍃♥️  
حوالی جنوب    

اها پ دوری من تهرانم

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
 اره عزیزم رستوران های تهران و جاهای دیگه به اسم دنده کباب میدن اما توی طاقبستان کرمانشاه خوردی ...

اتفاقا تو طاقبستان کرمانشاه خوردم. همه رستورانهاشم همین سبکی که میگم طبخ میشه. ظاهرا چند سالیه بخاطر گرونی گوشت نوع دنده کباب رو عوض کردن

جالبه تو تهران دنده کباب مثل شیشلیکه ولی کوتاهتر. یعنی اصل دنده کباب. ما گفتیم تهران که اینه کرمانشاه بخوریم ببینیم اینجا چیه که رودست خوردیم 😂

اتفاقا تو طاقبستان کرمانشاه خوردم. همه رستورانهاشم همین سبکی که میگم طبخ میشه. ظاهرا چند سالیه بخاطر ...

عه والا چی بگم من چهار پنج سال پیش خوردم شاید حق با شما باشه تازگی نرفتم

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خب وقتی میتونم ،پس چرا تلاش نکنم؟  🍃♥️