2737
2739
عنوان

طرفداران سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 2781 بازدید | 44 پست
هر انسانی گناه کار نباشه و به نا حق کشته بشه عزیز معصومه و شهید🌹الزاما نباید امام و پیامبر بود

واقعا به این سردار اعتماد ندارم با اون فیلمی که ازش دیدم... اُمیدوارم بعدا پشیمون نشین. 

نظرت درمورد ازدواج با بچه ی ناتنی خودت، ازدواج با کودکان، کشتن حیوانات و خوردن گوشت اون ها، انجام کا ...

از دین نمیاد همیشه هستن کسایی که بخوان به اسم دین و دیانت از خودشون فتوا بدن همینا شرافت دین رو لکه دار کرده .من مذهبی نیستم اصلا اما توی زندگیم چیزایی دیدم ک بهم ثابت شده خدا و دینش بشدت انسان دوسته و اصلا دنبال ازار نیست هر کجا ک واقعا منع کرده از کاری به صلاح و سلامت خود ادم بوده .امیدوارم شما هم روزی متوجه بشی 🌹❤

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نظرت درمورد ازدواج با بچه ی ناتنی خودت، افراد کم سن، کشتن حیوانات و خوردن گوشت اون ها، انجام کار خوب ...

حرف دین درسته اما تهمت و توهین های شما قطعا نه.خداروشکر اینقدر عقل دارم که ببینم کی داره چی میگه.و قطعا کسی که منکر خداست و به خالق خودش توهین میکنه جایی برای اعتماد به حرفش باقی نمیزاره.

شما اول معنای اخلاق رو بررسی کن،بعد چهارتا شان نزول و روایت شیعه و سنی و نظر مستشرق اروپایی رو ببین،اونوقت بگو کدوم اخلاقیه،کدوم نیست.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
واقعا به این سردار اعتماد ندارم با اون فیلمی که ازش دیدم... اُمیدوارم بعدا پشیمون نشین. 

انشالله اگه من اشتباه میکنم چشم به واقعیت روشن بشه و همچنین شما گلم

2731
حرف دین درسته اما تهمت و توهین های شما قطعا نه.خداروشکر اینقدر عقل دارم که ببینم کی داره چی میگه.و ق ...

من هم به خدا اعتقاد دارم اما نه خدای ادیان ابراهیمی. به هیچ وجه منکر خدا نیستم.

2740
جهان سومی یعنی احترام نذاشتن به عقاید دیگران و فقط تفکرات خودمونو درست بدونیم

نه عزیزم جهان سومی یعنی همین موضع گیری شما ،جهانی که مرده پرست باشه و تا زنده ایم حتی اسم همدیگرو ندونیم و وقتی مردیم یه دفعه بزرگ بشیم و ازش بت بسازیم یا همین عقاید پوچ رو دنبال کنیم یعنی جهان سومی ،من هیچ بحثی ندارم چون از ماست که بر ماست 

نه عزیزم جهان سومی یعنی همین موضع گیری شما ،جهانی که مرده پرست باشه و تا زنده ایم حتی اسم همدیگرو ند ...

بعضی وقتا لازمه بجای ایراد گرفتن از رفتار دیگران یه آینه دستمون باشه که رفتار خودمونو توش ببینیم. من فقط اون آینه رو بهت دادم انقد عصبانیت نداشت!

اسممو گیس سفید گذاشتم که بدونید کاربر جدید نیستم. کاربری قبلیمم نترکیده بنا به دلایلی دیگه نمیخوام ازش استفاده کنم. خلاصه در حد میتی کمان بهم احترام بگذارید
بعضی وقتا لازمه بجای ایراد گرفتن از رفتار دیگران یه آینه دستمون باشه که رفتار خودمونو توش ببینیم. من ...

تو خوبی اینقد بدم میاد از ادمای پیله ،چرا اینجورید یکم انتقاد پذیر باشید فکر میکنید ما بلد نیستیم جوابتونو بدیم نه جانم فقط به خوده خدا حالو حوصله بحث با امثال شمارو ندارم ،ول کن بای

نه عزیزم جهان سومی یعنی همین موضع گیری شما ،جهانی که مرده پرست باشه و تا زنده ایم حتی اسم همدیگرو ند ...

نه عزیز این مرده پرستی نیست چه ایرادی داره ادم مثل ادم های خوب زندگی کنه و الگو برداری  کنه.

تو خوبی اینقد بدم میاد از ادمای پیله ،چرا اینجورید یکم انتقاد پذیر باشید فکر میکنید ما بلد نیستیم جو ...

داری اشتباه میزنی! اونی که پیله کرده شمایی

اسممو گیس سفید گذاشتم که بدونید کاربر جدید نیستم. کاربری قبلیمم نترکیده بنا به دلایلی دیگه نمیخوام ازش استفاده کنم. خلاصه در حد میتی کمان بهم احترام بگذارید
2706