2737
2739
عنوان

ده روز بعد قطع دوفاستون هنوز پریود نشدم🤤

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 33 پست
بیبی همیشه مطمئن نیس.اگه علائم بارداری داری دوباره چک کن

نواري مديكور بود همچين سرييييع منفي شدااااااا نامرد يه هاله هم ننداخت دلم خوش بشه ولي يه هفته صبر ميكنم باز بيبي ميزنم اصلا حالو حوصله دكترو ديگه ندارم🙁

مهربون باشيم 🥰❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم منطقه، ؟ میخای بچه دار بشی؟ 

منطقه ۴ نه نمیخوام فقط میخوام منظم شه پریودم

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین
من داشتم سکته می کردم استرس مال یه دیقشه 😢😢 هر چقد استرس داشته باشی بدتره  من هر چقد رازیان ...

عزیزم میگم که ماه سومت اینجوری شدی؟؟

من هنوز نشدم ۱۳ روز گذشت😢

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین
2731