2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یه برنامه هست به اسم کمدا که دقیقا برای همین کار ساخته شده !خرید و فروش داخل اون اپ مطمئن هم ه ...

چقد خوب..اما بچه ها نا امیدم کردن..اگه انقد ارزون به نظر میاد..تن پوشش رو شاید ندیدن و از عکس نمیتونن ببینن چقد قشنگه

2731
همین کارو تو تهرااان دیدی دوستم؟جنس کارو از تو عکس دیدی؟نمیدونم والا اگه هست آدرس بده بریم بخریم ممن ...

تو عکس که جنسش زیاد جالب دیده نمیشه، عزیزم همین کارو ندیدم ولی میدونم مشابه این کارا تو تهران قیمتشون خیلی پایینتره

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2740
طرف لباس کهنه و چروکشو انقدم زششسشت زده بود 390 تو دیوار..😏

فک میکنی کار خوبی کرده یا ملت اسکلن که بخوان 390 به ی لباس دست دو بدن، خب همونو میرن از بیرون نوشو میخرن دیگه😐😐😐😐

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔