2733
2734
عنوان

گروه چالش کاهش وزن:من 15روزه4کیلوکم کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 24386 بازدید | 2322 پست
سلام گزارش امروز من ۷۹۲کالری از ۱۰۰۰تا خوردم ۴۱۹ کالری ام سوزوندم

گلم بیا تاپیک تناسب اندام 

توتاپیک هایه منه تازه زرم

تاپیک چالش کاهش وزن شروع چالش لاغری 16 دی😊😊😊وزن اولیه/93😟😰😟وزن الان88☺😮☺وزن هدف65😀😄😀                                   حق نداری بیخیال بشی!یادت باشه که برای چی شروع کردی و اهدافت چی بود.فقط باید دوام بیاری؛حتی در سخترین لحظه هاهم فقط به آرزوهات واهدافت فکر کن،ودوباره شروع کن.اینه رمز موفقیت
امروز روز ۴ رژیم من ه وزنم ۷۶ هست 

بیا تاپیک تناسب اندام توتاپیک هایه من

تاپیک چالش کاهش وزن شروع چالش لاغری 16 دی😊😊😊وزن اولیه/93😟😰😟وزن الان88☺😮☺وزن هدف65😀😄😀                                   حق نداری بیخیال بشی!یادت باشه که برای چی شروع کردی و اهدافت چی بود.فقط باید دوام بیاری؛حتی در سخترین لحظه هاهم فقط به آرزوهات واهدافت فکر کن،ودوباره شروع کن.اینه رمز موفقیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امروز ۱۱۰۰ خوردم مجازم ۱۲۰۰ بود سه روز مسافرت بودم نتونستم کالری شماریو ورزش بکنم امروز وزن کردم ...

گلم بیا تاپیک تناسب اندام

2728

سلام 

میشه منو راهنمائی کنید

من ۱۷۵قدم 

۱۱۶وزنم هست

میشه بهم بگید چطوری کالری شماری کنم وچقدر کالری مجازه برام

البته اینم بگم خودم درحال رژیمم

حدودا ۱۵روزه

سبوس برنج قهوه ای وقهوه گانودرما وسیرسیاه هم تو برنامم هست واینکه قهوه سبزم خریدم ولی یبار خوردم فقط

من میخوام‌زیادکم کنم

اخه وزنم اصلا استپ هم نمیکنه فقط بالا میره واینکه کم کاری تیرویید هم دارم

سلام من ۱۷سالمه

یه مدت 

رژیم گرفتم البته شل کن سفت کن 

از ۶۵رسیدم ۵۷

یکی دو هفته برای امتحانا پرخوری عصبی گرفتم شدم نزدیک ۶۰

هم زود کم میکنم هم زود زیاد میکنم

واقعا نیاز دارم با کسایی باشم که حمایتم میکنه میشه کمکم کنید 

من چاقیم بیشتر توی ناحیه شکمه همه جان اوکیه اما شکم و پهلو دارم

2738

بروبریم من پایه ام همه جوره فقط رژیموباورزشش بگو(۱۶۵قدمه۷۶کیلوهستم)یکونیم سالی میشه باشگاه روترک کردم الانم که هزینه هابالارفته توخونه حلقه وکش ودمبل یکونیم کیلویی دارم😍🤕😝