2733
2739
من الان تازه خواستگار دارم. ۲۸ سالمه...ولی بس دوستام بهم گفتن سنت بالاست واسه ازدواج  دیگ انگیز ...

اصلا گوش نده کجا سنت زیاده به نظرم سی به بعد بهتره مثلا زود شوهر کردم چی شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان تازه خواستگار دارم. ۲۸ سالمه...ولی بس دوستام بهم گفتن سنت بالاست واسه ازدواج  دیگ انگیز ...

هر کی میگه سنت بالاس برا خودش میگه😑

من ۲۱ سالمه و تا بالای ۲۵ب ازدواج حتی فکر هم نمیکنم!۹۹درصد دوستامم ۱۷تا۲۰سالگی ازدواج کردن!و الان اکثرا پشیمونن حس میکنن ی چیزایی رو از خودشون گرفتن!

اصلا گوش نده کجا سنت زیاده به نظرم سی به بعد بهتره مثلا زود شوهر کردم چی شد

اینقدر گفتن خسته شدم... تازه خودشونم مجردن همچنان

واسه نی نی دار شدنم نفری یه صلوات بفرستین لطفا
2731

عزیزم در مورد دوستات یه تجدید نظر کن چون اینا رسما دارن روحیتو خراب میکنن؛ ابدا اینطور نیس که دیر باشه وقتش که برسه اتفاق میفته دعا کن انسان خوبی سرراهت قرار بگیره وقتی نمیدونیم عمرمون چقد هس چجوری میگیم دیره

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)

[QUOTE=120802107]عزیزم در مورد دوستات یه تجدید نظر کن چون اینا رسما دارن روحیتو خراب میکنن؛ ابدا اینطور نیس که دیر با ...[/Qخداروشکر خواستگارم خیییلی خوبه

واسه نی نی دار شدنم نفری یه صلوات بفرستین لطفا
[QUOTE=120802107]عزیزم در مورد دوستات یه تجدید نظر کن چون اینا رسما دارن روحیتو خراب میکنن؛ ابدا این ...

الهی شکر؛ امیدوارم بهترین برات اتفاق بیفته و خوشبخت بشی 

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
2740

۲۳-۲۲ سالگی اما زوده ۲۵ به بالا خوبه 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿