2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دلم میخاد جوابشونو بدم 

من جواب نمیدادمم آدم بد بودم پشتم حرف بود جواب دادمم همینم پس بهتره شد جواب دادم خودم سبک شدم ایتقدخود خوری نکردم چون در هرصورت پشتم حرفه...شوهرمم بی عرضه

2731
صدام در اومد یبار...الانم تو سکوتم...در برابررصدتا واکنش خود و خاندان شون یبار صدام در اومد

کاریشوننداشته باش. مامانم و من بعد چند سال تجربه فقط فهمیدم فقط سکوت. حتی اگه دست برندارن بهرحال با سکوتت حرمت خودتو حفظ میکنی. 

کاریشوننداشته باش. مامانم و من بعد چند سال تجربه فقط فهمیدم فقط سکوت. حتی اگه دست برندارن بهرحال با ...

باشه ولی یبار و حقشون بود ک بفهمن من متوجه میشم و چیزی نمیگم.زیاد اشک در اوردن..

باشه ولی یبار و حقشون بود ک بفهمن من متوجه میشم و چیزی نمیگم.زیاد اشک در اوردن..

خوب کردی بعضی وقتا تیکه بنداز یا یه جوری حرف بزن که میفهمن. ولی موقعی که اونا شروع کننده هستن تو چیزی نگو .