2737
2739
عنوان

چیشد که من انقد زشت شدم بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 41 پست
هرکی انلاینه برام نظرشو بنویسه  دقت کنید بحث چهره من شغل من و هیچی من نیست بحث راجب ن ...

دوستان همون اول خیلی قشنگ و واضح توضیح دادن، چند تا نظر اولو بخون!

امضا ندارم اثر انگشت زدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هرکی انلاینه برام نظرشو بنویسه  دقت کنید بحث چهره من شغل من و هیچی من نیست بحث راجب ن ...

ببین عزیزم فقط برای چهره نیست،مثلایکی ازمطلبای که توش خیلی دوگانگیه مسائل عشق وعاشقیه،یه بارتحریک میکنن مخاطبوکه نگه حتمابگویه باربه فش میبندنش که تونبایدبهش فکرکنی،یامسئله ی سن ازدواج باورکن اینجاسرخوردن حلیم بانمک ویاشکریاشلغم بانمک وشکرتفاهم نیست چه برسه به چیزای دیگه،دلیلشم سلایق مختلفه

لطفالایک نکنید،ممنون
اونایی که میگی جاش نیستو بگو

یه مقدارشوگفتم بالامنظورم این بودتوی همه چی اختلافه به خاطرسلایق مختلف ویااکثراحزب بادن،انگاری طرف ارث باباشونوخورده فقط سازمخالف میزنن البته بعضیا

لطفالایک نکنید،ممنون
یه مقدارشوگفتم بالامنظورم این بودتوی همه چی اختلافه به خاطرصلایق مختلف ویااکثراحزب بادن،انگاری طرف ا ...

سلایق از سلیقه میاد جمع مکسر سلیقه 

تو نه بی ژین کیش و ماته
یه مقدارشوگفتم بالامنظورم این بودتوی همه چی اختلافه به خاطرصلایق مختلف ویااکثراحزب بادن،انگاری طرف ا ...

خیلیا عشقم خیلیا ساز مخالف میزنن

تو نه بی ژین کیش و ماته
2740
ببین عزیزم فقط برای چهره نیست،مثلایکی ازمطلبای که توش خیلی دوگانگیه مسائل عشق وعاشقیه،یه بارتحریک می ...

دقیقا تهشم میترکه تاپیک 

سلایق مختلفه صحیح من میگم چرا هر چی استارتر بگه بگه میان برا مخالفت

تو نه بی ژین کیش و ماته