2733
2739
عنوان

کاربری تعلیق شده همون کاربری ترکیده اس؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 65 پست
لطفا توی قسمت تماس با ما پیام بذارین و منتظر پاسخگویی باشین 

نی نی یار این نام نام خانوادگی رو هم نمیدونم چی زده بودم چون دوستم برام زد الانم یادم نیست میشه کاربریم رو برگردونید 

لطفا 

من مطمئنم تو تماس باما به نتیجه نمیرسم 

چون هیچیش رو یادم نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی یار این نام نام خانوادگی رو هم نمیدونم چی زده بودم چون دوستم برام زد الانم یادم نیست میشه کارب ...

متاسفانه خیر عزیزم 

چون مسئول اون قسمت من نیستم خودشون پاسخ میدن 

این خانم چه توهینی کردن ؟

توی اسکرین ها هست 

اون لینک یه تاپیک دیگه بود

ولی چند بار بی احترامی هم به من هم کسایی ک اونجا بودن علاوه بر اون چند بار هم به قوه قضاییه توهین کردن

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2731
توی اسکرین ها هست  اون لینک یه تاپیک دیگه بود ولی چند بار بی احترامی هم به من هم کسایی ک اونج ...

اگه از نظر یکی خوشتون میاد یا مخالفه با عقلید خودتون سریع گزارش نزنید خدایی اون خانم ک چیزی نگفته جوابتونو داده

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤
اگه از نظر یکی خوشتون میاد یا مخالفه با عقلید خودتون سریع گزارش نزنید خدایی اون خانم ک چیزی نگفته جو ...

با نی نی یار صحبت میکردم

بی احترامی اون خانوم هم واضح بود

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین