2733
2739

یس، بسته

نمیدونم چرا میرم توتاپیکا نمیتونم بدون اینکه چیزی ندم بیام بیرون شده ایموجی یا خخخ یا اوخی یه تک کلمه ای میدم دست خالی نمیام بیرون احساس میکنم مدیون استارتر میشم بازدید کنم چیزی ندم😂😂😂 خلم میدونم😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو اما بگو تولد خواهرزادمه 

نگی عروسی که غلیظ ارایش نکنن

البته اگر تالار میگیرید که دیگه بحثش فرق داره 

مثلا جشن عقد اینا رو بگو عروسی 

اما اگر بله برون خضوصیه نگو عرپسی ک ملایم ارایش کنه

2728
اینجوری واسه بله برونه  البته تو تالار یا یه مهمونی شلوغ

انوقت عقدکنون و عروسی چجوریه؟؟

معمولا عقد و عروسی مفصله ، بله برون تو خونه اس و مهمونی کوچیکه 

این عکس احتمالا حنابندونه یا عقد

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
اونوقت عقدکنون و عروسی چجوریه؟؟ معمولا عقد و عروسی مفصله ، بله برون تو خونه اس و مهمونی کوچیکه  ...

عروسی لباس سفیده من هرکی رو دیدم تو تالار بوده بله برونش خودمم تو تالار بود 

حتی اونایی هم که تو خونه بودن هم لباس عروس داشتن هم ارایشگاه رفته بودن

الان همه همین جورین پس لباس عروس رنگیا واسه چیه

🧚‍♀️

مژه اینا رو بزار

من تیپم واسه بله برون یه مجلسیه سفیده طلایی بلند و استین بلد بود با یه روسریه سفید طلایی و ارایشمم لایت بود ولی مژه اینا داشتم همه چی ارایشم کامل داشت ولی نه در حد عروس خیلی لایت بود موهامم جلوشو درست کرد(ما یه کم مذهبی تر از شماییم فکر کنم به خاطر روسری میگم) 

عقدم یه لباس پف دار نباتی (مثل لباس عروس فقط ساتن و نباتی) با تاج کوتاه نقره ای و ساعت استیلو طلا سفید

عروسیم تاج خیلی بزرگ طلایی و ساعتو سرویس طلایی

2738
عروسی لباس سفیده من هرکی رو دیدم تو تالار بوده بله برونش خودمم تو تالار بود  حتی اونایی هم ک ...

لباس عروس رنگیا واسه عقد و حنابندونه

بعد عقدت هم تالار بود ؟

من عقدم رو تالار جشن گرفتم و عروسیم رو

لباس عروس رنگیا واسه عقد و حنابندونه بعد عقدت هم تالار بود ؟ من عقدم رو جشن گرفتم تالار و عروسیم ر ...

بله برون واسه خانواده عروسه دیگه تو تالار میگیریم ما مث جشن عقد 

من یه جشن عروسی داشتم و یه بله برون 

🧚‍♀️
بله برون واسه خانواده عروسه دیگه تو تالار میگیریم ما مث جشن عقد  من یه جشن عروسی داشتم و یه بل ...

اهان خب بعد روز بله برون عقد میکنید ؟؟؟

ما سه تا جشن داریم ی بله برون که تو خونه اس و ی عقد که عقد من تالار بود ، ی عروسی که اونم تالار

اهان خب بعد روز بله برون عقد میکنید ؟؟؟ ما سه تا جشن داریم ی بله برون که تو خونه اس و ی عقد که عقد ...

ما تو محضر عقد کردیم بعدم رفتیم  خونه یه شام دادیم و یه بزن و برقص کوچولو داشتیم

واسه عقد جشن نمیگیریم

🧚‍♀️
ما تو محضر عقد کردیم بعدم رفتیم  خونه یه شام دادیم و یه بزن و برقص کوچولو داشتیم واسه عقد جشن ...

اهان اخه من هرجا دیدم اینجوری بوده که بله برون یکم ساده تره و عقد رو مفصل جشن میگیرن 

2706