2737
2739
عنوان

داداش گلم هنوزم کماس فردا عمل داره

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون چطوری بود؟ بعد چند وقت بهوش اومد؟ الهی تنش سالم باشه تن خودتم سالم باشه عزیزم

ممنون ان شالله بهوش میادالان ک دارم برات تایپ میکنم ب پهنای صورت اشک میریزم،براش حمد خیلی بخونین

دکترا ب ما گفته بودن ۲۰ درصد احتمالش هس بهوش بیاد،ولی ی ماه طول کشید

کقتی اومد بیرون فقط استخون ازش مونده بود

ممنوتم ازت عزیزم مرسی...دیکه ببین دل من الان چه حالیه

😢 آلاله غنچه کرده کاش بودی میدیدی ... ان شالله به هوش بیاد ان شالله عروسیش ، ان شالله بچه های قدو نیم قدش ، ان شالله پیریش ... تنش سلامت باشه الهی امین

2728
ان شاالله زود زود سالم برمیگرده خونه باز باهات شوخی میکنه و این روزا رو فراموش میکنی    

یعنی میشه ؟ اون خنده هاش شوخی هاش...خیلی پسر خوب و شوخی بود اصلا نمیذاشت بهت بد بگذره 

ممنون ان شالله بهوش میادالان ک دارم برات تایپ میکنم ب پهنای صورت اشک میریزم،براش حمد خیلی بخونین دک ...

خدا طاقت بده انشالله ادم این روزارو بگذرونه.مهدی هم خیلی لاغر بود بچم 49 کیلوئه .الهی خدا خودش نظر کنه

یاد اون روزام افتادم😪😪

نا نداشتم حتی راه برم،وایمیسادم ی گوشه و گریه میکردم باورم نمیشد اینی ک رو تخته محمد،تازه زایمان کرده بودم

دو هفته بود

رفته بودم شهرستان خونه مادرم،خواهرم همین ی پسرو دازه

2738
یاد اون روزام افتادم😪😪 نا نداشتم حتی راه برم،وایمیسادم ی گوشه و گریه میکردم باورم نمیشد اینی ک رو ...

الهی به حق فاطمه زهرا براش حفظ کنه خدا .این روزا خیلی سختن خیلی

الهی به حق فاطمه زهرا براش حفظ کنه خدا .این روزا خیلی سختن خیلی

مرسی ،ان شالله داداش شمام حیلی زوود خوب شه و برگرده ب اغوش خونوادش

هنوز محمد بعد گذشت ۱۸ ماه حافظش برنگشته،و خوب راه نمیره😪

وقتی می بینمش جیگرم اتیش میگیره،اونم با موتور تصادف کرد،جاده تاریک بوده و پر پیچ و خم

میزنه ب تابلو جاده،و پرت میشه تو دره

باور میکنی تا ی مدت تابلو میدیدم حس میکردم حالم بد میشد،یا موتور سوار 

زار زار میزدم زیر گریه

تا میتونید براش حمد بخونین و فوت کنین تو صورتش

انرزی مثبت فقط بهش بدین،حرفای خوب و امید وار کننده

از اینده براش بگین و کارایی ک قراره بکنین،چون اونا حس میکنن و از انرژی مثبت خیلی روشون تاثیر داره