2737
2734
خداروشکر خیلی خوبه اینطوری قدر زحمتاتونو میدونه

عزیزم زن و شوهر نباید مثل دوتا دوست باشن چون اسمش با خودشه همسر هم هستن شریک زندگی هم هستن ، واقعا فکرشو بکن مثلا یکی از همسر ها وقتی مریض بشه اولین کسی که واسش زحمت میکشه و به دادش میرسه کیه؟ همسرشه خب 

شوهرم همیشه میگه زورم میاد حق تو رو بدم به یکی دیگه و واسه خودمون هرچی بخوام خرج میکنه اما به کسی پول قرض نمیده به هیچکس هم نمیگه چقدر حقوق میگیره حتی خانواده ش 

عزیزم زن و شوهر نباید مثل دوتا دوست باشن چون اسمش با خودشه همسر هم هستن شریک زندگی هم هستن ، واقعا ف ...

همسر منم نمیگ چقدر حقوق میگیره و تمام مسائل شخصی زندگیمون ب خودمون مربوط اما میترسم خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسر منم نمیگ چقدر حقوق میگیره و تمام مسائل شخصی زندگیمون ب خودمون مربوط اما میترسم خودم

خیلی خوبه فدات قدرشو بدون ، بذار برم یه تاپیک تگ کنم شما رو ، مردم از ولخرجی شوهر هاشون مینالن

2728
منم میترسم طلا بخرم فردا بگه بده ب من خونه بخریم

منم طلاهامو آقا فروخت ، نصفیش ک ب باد رفت ، ولی امسال خونه خریدیم 6دونگ ب نام خودم کرد

هرچه به قله نزدیکتر میشوم ، باد شدیدتر است